Opava

Přestupové novinky z SFC Opava

Opava představila posilu, z Karviné přichází Rezek

Slezský FC posiluje před koncem přestupového období záložní řady. Z Karviné přestupuje do druholigového mančaftu Jakub Rezek (25). Český záložník se po několika zápasech v za „B“ tým Karviné vrací do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„Cítím se skvěle. Jsem strašně rád, že to všechno vyšlo a že jsem tady. Chtěl bych rychle zapadnout do týmu a pomoct Opavě v rozehrané sezoně tak, abychom byli co nejúspěšnější. Těším se na opavské publikum,“ řekl Rezek pro klubový web.

Dynamo má jedenáctou posilu. Z Opavy přivedlo záložníka Šiguta

F5U2dTOWIAAQXFf 1
twitter.com/SK_Dynamo_CB

dál posilují kádr. Na jih Čech přestoupil z Opavy talentovaný záložník Samuel Šigut (20). Pod Černou věží podepsal smlouvu na čtyři roky.

Pokračovat

Yahaya může dnes hrát. Slavia odsouhlasila přestup nigerijského útočníka do Opavy

Nigerijský útočník Mohammed Marzuq Yahaya (19) už není hráčem Slavie. Ta ho prodala do SFC , kde byl v posledním týdnu na testech. Transfer se upekl narychlo ve středu ráno, takže Yahaya může nastoupit do dnešního utkání proti Příbrami. V minulé sezoně nastoupil za dorost Slavie do 14 soutěžních utkání, ve kterých vstřelil 12 gólů.

„Je to hráč, kterého jsme k nám pozvali na testy a on ukázal, že i když je mladý, tak je fotbalově velice vyspělý a silný v osobních soubojích, což potvrdil i v sobotním zápase B-týmu. Má dobrou hru hlavou, a to jak v obranné činnosti, tak především také v té útočné, kdy se umí hlavou prosadit,“ řekl sportovní manažer Opavy Jaroslav Kolínek pro klubový web.

Útočník Velička zpět ve druhé lize, podepsala jej Opava

Bohdan Velička (24) je opět v tuzemské druhé nejvyšší fotbalové soutěži. Český útočník podepsal dvouletou smlouvu s Opavou, kam přestupuje z třetiligového Frýdlantu nad Ostravicí. Druhou ligu hrál naposledy ve Frýdku-Místku.

„Po vysoké škole jsem se chtěl vrátit do profi fotbalu. Proto jsem rád, že jsem se trenérům a vedení zalíbil natolik, aby si mě vybrali a já zde mohl hrát. Každopádně konkurence je tady velká, ale já se na to těším, protože věřím, že mi pomůže k tomu, abych se mohl dále zlepšovat a budu čekat na svoji minutáž, která věřím, že přijde a já budu chtít svou šanci využít.

Hodně se těším na opavské prostředí. Jsou tady skvělí fanoušci, krásné prostředí a kolektiv v kabině je také skvělý. Kluci mě hned přijali mezi sebe a já jsme moc rád, že vše nakonec dopadlo,“ komentoval Velička podpis smlouvy pro klubový web.

Pages: 1234567