Luton Town

Přestupové novinky z Luton Town

Luton se domluvil s Reaou na ukončení smlouvy

Glen Rea (28) se s Lutonem domluvil na ukončení smlouvy po vzájemné dohodě. Tím skončila jeho sedmiletá spolupráce s Hatters. Rea byl součástí týmů, které vybojovaly postup z League Two a League One a přežily sestup z . V dresu nováčka odehrál 207 utkání.

Sambi Lokonga bude znovu hostovat, tentokrát v Lutonu

Francouzský středopolař Albert Sambi Lokonga (23) nebude ani nyní reprezentovat v . V druhé polovině poslední sezony hrál za , nyní bude bojovat za nováčka z Lutonu. Z Arsenalu odešel na roční hostování.

Watson z Lutonu odešel na hostování do třetí anglické ligy

Louie Watson (22) z Lutonu bude ve zbytku aktuální sezony hostovat v třetiligovém Charlton Athletic. V League One bude Watson především sbírat herní zkušenosti, v Lutonu zatím nastoupil pouze k devíti utkáním.

3t
01. 09. 15:43
Arsenal FC

Dvojí odchod z Arsenalu? Jedná se o Lokongovi a Holdingovi

Gunners by se mohli podle The Athletic během posledního dne přestupové okna rozloučit s dvojicí hráčů. Jednat se má o potenciálním hostování Alberta Sambi Lokongy (23), o nějž projevil zájem nováček Luton.

Rozloučit by se s Arsenalem mohl, na hostování nebo trvalý přestup, i Rob Holding (27). Stejně jako Lokonga, ani anglický stoper se zatím nedostal do sestavy londýnského klubu v aktuální sezoně Premier League. Jednání o Holdingovi vede s a Sevillou.

Pages: 12345