Fulham

Přestupy a spekulace o týmu Fulham FC.

Fulham monitoruje Michuta z PSG, opci ale drží Sunderland

je podle Fabrizia Romana jedním z několika klubů, které sledují záložníka Paris Saint-Germain Edouarda Michuta (20). V současné době hostuje v Sunderlandu, který má opci na koupi francouzského reprezentanta do 19 let za 2,5 milionu eur.

Grimaldo bude volným hráčem. Zájemců je minimálně šest

Španělský levý obránce Alejandro Grimaldo (27) se rozhodl neprodloužit smlouvu s Benfikou Lisabon a v létě může jako volný hráč odejít kamkoli zadarmo. Zájemců je minimálně šest, server The Athletic píše, že Grimaldovi agenti už jednali s Fulhamem a Nottinghamem Forest.

Dotazy přišly také od španělských klubů Realu Sociedad a Valencie. Před pár týdny byl Grimaldo spojován s Borussií Dortmund a zájem měl projevit kouč Bayeru Levekusen Xabi Alonso.

Palhinha na seznamu rivalů Manchesteru United a Liverpoolu

Portugalský reprezentant a záložník Fulhamu Joao Palhinha (27) udělal od svého letního příchodu ze Sportingu Lisabon velký dojem. Jeho skvělé výkony zaujaly i , o čemž informují deníky Mail a The Sun.

Palhinhovi zbývají více než čtyři roky, aby naplnil svou současnou smlouvu s Fulhamem, takže londýnský klub není pod tlakem, aby přestup nutně musel řešit. Ale jeho cena 20 milionů liber, za kterou ho pořídil, by podle britských zdrojů mohla vyrůst až trojnásobně na 60 milionů liber. Tím by se Palhinha přiblížil polovině hodnoty liverpoolského primárního cíle: Jude Bellingham, .

1m
13. 02. 20:36
Fulham FC

Mbabu opustil Fulham a odešel hostovat do Servette

Obránce Fulhamu Kevin Mbabu (27) se vrátil do Švýcarska. Do konce sezony bude hostovat v Servette Ženeva, kde začal fotbalově růst.

Fo3O3NbXwBQJ5Me?format=jpg&name=medium
Pages: 1234