Fiorentina

Přestupy a spekulace o týmu Fiorentina.

Barák je hráčem Fiorentiny, která uplatnila opci na trvalý přestup

Český reprezentant Antonín Barák se do Hellasu Verona vracet nebude. Jeho hostování ve Fiorentině se změnilo v trvalý přestup, potvrdily kluby. Smlouvu podepsal do roku 2027. Barákovi se ve Fiorentině daří, i proto se tohle řešení zvažovalo poprvé už na konci roku. Podle italských médií stála opce 12 milionů eur.

“Hellas zdraví Antonína a přeje mu vše nejlepší do další sportovní kariéry,” rozloučila se Verona.

Antonín Barák

Barcelona si nemůže Amrabata dovolit…

nemůže do dohody s Fiorentinou zahrnout klauzuli o povinné opci na Sofyana Amrabata kvůli finančnímu pravidlu Fair Play. neakceptuje hostování s opcí, která není povinná. Barcelona tak musí hledat jiné řešení, protože žádnou dohodu za 30, 40 milionů si nemůže dovolit, informuje Fabrizio Romano.

👀 Amrabat vynechal trénink Fiorentiny a řeší přesun do Barcelony

Amrabat vynechal trénink Fiorentiny a řeší přesun do Barcelony

Marocký záložník Sofyan Amrabat se dnes neukázal na tréninku Fiorentiny. Jak jsme už psali, řeší se jeho potenciální přesun do Barcelony. Katalánci nabízejí 3 miliony eur za půlroční hostování a opci na trvalý přestup ve výši 37 milionů eur. tyto podmínky zatím odmítla akceptovat. Jednání pokračují.

„Nemohu mluvit o hráčích, kteří nehrají za Barcelonu. Ale je to dobrý fotbalista, víc neřeknu,“ byl tajemný kouč Xavi na dnešní tiskovce.

Barcelona pracuje na příchodu Maročana Amrabata

se snaží podepsat na hostování marockého záložníka Fiorentiny Sofyana Amrabata (26) s opcí na přestup, která by se mohla pohybovat kolem 35 milionů eur. Amrabat sehrál ústřední roli na mistrovsví světa v Kataru, kde pomohl národnímu týmu Maroka až do semifinále. (MARCA)

Pages: 12345