Newcastle

Přestupy a spekulace o týmu Newcastle United.

Maddison neprodlouží smlouvu s Leicesterem. Zájem má Newcastle

Anglický záložník James Maddison (26) pravděpodobně neprodlouží smlouvu s Leicesterem a vyhlíží nové angažmá, kde by mohl hrát Ligu mistrů a pomohlo by mu k pravidelným nominacím do národního týmu. Svůj zájem hodlá oživit United. (inews)

Rani Khedira zvažuje odchod z Unionu Berlín

Záložníkovi Ranimu Khedirovi (29) v červnu vyprší smlouva s Unionem Berlín a podle německého deníku Bild by mohl klub po dvou letech opustit. Poslední spekulace ho spojují s přestupem do , kde mělo projevit zájem více klubu – , , a .

Argentinec Varela je skautován mnoha kluby v Evropě

, a patří mezi několik klubů po celé Evropě, které sledují hvězdu argentinského týmu Boca Juniors Alana Varelu (21). Přestupová částka za šikovného záložníka se pohybuje kolem 20 milionů liber, píše server Football Insider.

👀 Kdo může nahradit Busquetse? Barcelona vidí potenciál ve Varelovi

1t
13. 03. 10:32
Chelsea FC

Raphinha v hledáčku Chelsea a Newcastlu. Pustí ho Barcelona?

a monitorují situaci v Barceloně, kde je nejvíc ze všech zajímá Brazilec Raphinha (26). Katalánci ho nechtějí prodávat, na listinu zamíří spíše hráči s menší minutáží. Podle španělského Sportu ale bude záležet v létě na atraktivitě nabídky a situaci na přestupovém trhu. Raphinha může být skvělým zdrojem příjmů na pokrytí minusových klubových položek.

Pages: 12345678910111213141516