Mönchengladbach

Přestupy a spekulace o týmu Borussia Mönchengladbach.

Newcastle jednal s agenty útočníka Thurama, zanedlouho bude volným hráčem

jednal s agenty útočníka Marcuse Thurama (25), kterému vyprší smlouva na konci června v Borussii . Velkou konkurencí je pro Straky třeba , i tam věří, že se jim francouzského reprezentanta podaří získat.

Agenti Koného přesvědčují Mönchengladbach k prodeji. Zájemci? Chelsea a PSG

a Paris Saint-Germain se zajímají o záložníka Borussie Manu Koného (21). Francouzský reprezentant do 21 let sní o přestupu do , a proto se jeho agenti podle německého deníku Bild sešli se sportovním ředitelem Gladbachu Rolandem Virkusem, aby vyjednali jeho letní přestup, respektive zjistili podmínky. Borussia dala jasně najevo, že případná finanční kompenzace musí být výrazně vyšší než 25 milionů eur.

Barcelona už Thurama nechce, v Hamburgu si vyhlédla 14letý talent

ztratila zájem o Marcuse Thurama (25), kterému v létě vyprší smlouva s Borussií , píše španělský deník Mundo Deportivo. Francouzského útočníka chce nyní podepsat hlavně .

Katalánci také pokračují ve scoutingu mladých nadějí a jednu si vyhlédli v Hamburgu: Saido Balde, křídlo, 14 let. „Plánují ho pozvat do své slavné mládežnické akademie La Masia,“ píše německý deník Bild. Podle stanov FIFA by mohl přestoupit nejdříve po 15. narozeninách, které talent HSV oslaví v červnu.

O Baldeho projevily zájem také , a . Ucházejí se o něj také sportovní značky Adidas a Nike.

3t
10. 03. 13:21
Hertha Berlín

Ullrich nechce s Herthou prodloužit smlouvu. Nejspíš zamíří do Mönchengladbachu

Talentovaný obránce Lukas Ullrich překvapil Herthu Berlín svým rozhodnutím neprodloužit smlouvu, která vyprší na konci června. „Ulle se tak rozhodl a na jeho postavení v týmu to nebude mít vliv. Do konce sezóny je hráčem Herthy. Na tréninku se rozhoduje, kdo bude hrát,“ řekl trenér Sandro Schwarz. Ullrich by se od nové sezony měl stát hráčem Borussie .

Pages: 123456789