Union Berlín

Přestupy a spekulace o týmu Union Berlín.

Slavia s nabídkou neuspěla. Polský útočník míří do top bundesligového týmu

Dawid Kownacki

Říkalo se mu „nový Lewandowski“ a nedávno o něj usilovala pražská . Polský útočník Dawid Kownacki (25) odmítl prodloužit smlouvu ve Fortuně Düsseldorf a hledá si nové angažmá. Na přestup do české ligy to ale aktuálně nevypadá…

POKRAČOVAT »

Union Berlín útočníka Beckera v lednu neprodal, jednat chce nejdříve v létě

V lednovém přestupovém okně bylo rozhodnuto, že útočník Sheraldo Becker (27) zůstane v Unionu Berlín minimálně do konce sezony. Bundesligový klub všem zájemcům vzkázal: vraťme se k jednání v létě. Usilovat o něj budou zejména a . Jeden z těchto klubů učinil nabídku ještě během otevřeného okna, prozradil redaktor německého Bildu Christian Falk.

K odmítnutí vedly Union sportovní důvody. Překvapivě hrají o titul a mají šanci si zajistit postup do Ligy mistrů. V létě bude situace jiná. Becker má smlouvu do roku 2025 a zřejmě i on sám bude tlačit na odchod do .

Union Berlín prodloužil útočníka Behrense i pro příští sezonu

Zkušený útočník Kevin Behrens (32) má jistotu, že bude příští sezonu nadále oblékat dresu Unionu Berlín. S překvapením Bundesligy podepsal nový kontrakt do 30. června 2024.

v4tQLIkN?format=jpg&name=medium

Iscův přestup do Unionu padl. Obě strany se obviňují, že se „změnily dohodnuté podmínky“

Chaos v Berlíně. Zatímco se fanoušci připravovali na představení španělského záložníka Isca (30) – a Union už pro něj chystal vlastní dres – vedení klubu po ranní zdravotní prohlídce změnilo dohodnuté podmínky z pondělí. Tvrdí to lidé z okolí hráče, jak uvedl redaktor Transfermarktu. Druhá strana prý „není ochotna pohybovat se v původně dohodnutém rámci podmínek“.

Iscovo okolí je přesvědčeno, že bundesligový klub musel prodat hráče, aby ho získal – a když se to nepodařilo, změnil podmínky smlouvy, aby přestup ztroskotal. Ex-fotbalista Realu Madrid mimo jiné neměl být náhle zapsán na soupisku Evropské ligy.

Ale stěžuje i klub. Na stejnou věc. „Rádi bychom Isca viděli u nás, ale máme své limity. Ty byly dnes v rozporu s předchozími dohodami překročeny, a proto se přestup neuskuteční,“ prohlásil sportovní ředitel Oliver Ruhnert.

Takže transfer nebude. Došlo ke krachu. Isco zůstává bez angažmá a dál si hledá nový klub.

Pages: 12345