Championship

Nejnovější přestupy v Championship, ve druhé anglické lize.

V Anglii prošetřují „uměle nafouknutý“ přestup. Kluby vlastní stejný majitel

220104 Hassane Kamara signs 4589 featured image

Přestup levého obránce Hassana Kamary mezi Watfordem a tam a zpátky vyšetřuje vedení Anglické fotbalové ligy (EFL). Za podezřelou a „uměle nafouknutou“ považuje přestupovou částku 19 milionů eur, za kterou měl Kamara odejít do Udine, ale přitom se okamžitě vrátil zpět na hostování.

POKRAČOVAT »

Watford propustil trenéra Slavena Biliče

Slaven Bilič je bez práce. Anglický druholigový Watford potvrdil ukončení spolupráce. Do konce sezony povede tým Chris Wilder. O posledních detailech smlouvy se jedná a k jejímu podpisu by mohlo dojít během následujících 24 hodin.

Bilič převzal Watford v září a odkoučoval pouhých 26 zápasů, z posledních osmi vyhrál pouze jedno. „Po lednovém přestupovém období je výměna trenéra jedinou dostupnou možností, jak nabrat energii do dalších zápasů,“ řekl technický ředitel Ben Manga.

Konkurence pro Vaclíka v novém klubu? Dorazila i posila z Nottinghamu

Brankář Nottinghamu Forest Jordan Smith (28) odešel na hostování do druholigového Huddersfieldu Town, který včera podepsal také českého gólmana Tomáše Vaclíka. Právě oni dva budou spolu bojovat o pozici jedničky, i když Vaclík by měl začít. Smith uvolnil místo v kádru Forest po příchodu Keylora Navase z .

2m
01. 02. 01:49
championship

Obránce Manchesteru United Axel Tuanzebe je nově hostem v druholigovém Stoke

Pages: 123