Hoffenheim

Přestupy a spekulace o týmu Hoffenheim.

V Hoffenheimu to vře. Chtějí nahradit trenéra po 6 zápasech a ukončit ředitele

ENBmGZmWwAA0LlK

Pellegrino Matarazzo může být po pouhých šesti zápasech v Hoffenheimu propuštěn, jestliže prohraje sobotní domácí zápas s Herthou Berlín, píše s odkazem na své zdroje deník Bild.

Vedení bundesligového klubu už začalo hledat kandidáty, kteří by Matarazza nahradili. Jednání proběhlo například s Markusem Gisdolem, který koučoval v letech 2013-2015. Favoritem ale zůstává Kenan Kocak, současný asistent trenéra u turecké . Dříve vedl Hannover.

Hoffenheim by měl na konci sezony opustit po více než deseti letech ve funkci také sportovní ředitel Alexander Rosen. Po odchodu trenéra Juliana Nagelsmanna nedokázal zajistit konzistenci výkonů a trenérů. Klub aktuálně bojuje o záchranu.

Hoffenheim představil nového trenéra. Do funkce nainstaloval Matarazza

Hotovo, podepsáno. Jak bylo včera avizováno, Pellegrino Matarazzo se stal novým trenérem Hoffenheimu, kde nahradil odvolaného Andrého Breitenreitera. S bundesligovým týmem podepsal smlouvu do června 2025.

„Rino zná nejen náš klub, ale i velkou část týmu, protože v Hoffenheimu již působil. Stejně tak známe my jeho, proto věříme, že je to správný člověk na tento post. Dokáže zvládnout tlak a ví, co se v této pozici vyžaduje. Svou herní filozofií, pohledem na fotbal a jednáním s lidmi stoprocentně zapadá do filozofie klubu,“ řekl sportovní ředitel Alexander Rosen.

Hoffenheim našel nového trenéra, vrací se Matarazzo

Novým trenérem Hoffenheimu se stane Američan Pellegrino Matarazzo (45). Podle informací německé televize Sky ještě dnes podepíše smlouvu a může být oficiálně představen. V 18:27 ho kamery natočily, jak dorazil do kanceláře bundesligového klubu. Matarazzo dříve v Hoffenheimu působil jako asistent a kouč rezervního týmu.

2m
06. 02. 16:13
TSG Hoffenheim

Nový trenér Hoffenheimu? Prioritou má být Hasenhüttl

Ralph Hasenhüttl je největším kandidátem na uvolněný trenérský post v bundesligovém Hoffenheimu, který v neděli večer odvolal dosavadního kouče Andrého Breitenreitera. Informovala o tom německá televize Sky Sports. Hasenhüttl naposledy působil v anglickém Southamptonu, předtím koučoval Red Bull Lipsko.

Pages: 123