Inter Milán

Přestupové novinky z klubu Inter Milán.

Šéf Interu: Lukaku se po sezoně vrátí do Chelsea. Není to Lukaku z předchozích let

Romelu Lukaku

Generální ředitel Interu Milán Giuseppe Marotta v rozhovoru pro italskou televizi Sky potvrdil, že Romelu Lukaku (29) se po vypršení smlouvy na konci sezony vrátí do . Belgický útočník vstřelil 5 gólů v 17 zápasech v sezoně, kterou vyplnil více svými zraněními.

Inter si dveře úplně nezavřel a může s Chelsea jednat o prodloužení hostování či přestupu, jakmile vyprší stávající dohoda, ale finanční aspekty komplikují rozhodnutí.

„Hostování bylo dohodnuto na jednu sezónu. 30. června, bez ohledu na jeho výkony, se Lukaku vrací do Chelsea. Musím zdůraznit, že tohle je velmi abnormální sezona – a samozřejmě tím myslím mistrovství světa v zimě, které ovlivnilo nás i kluby, které tam měli své hráče. Lukaku je toho příkladem. Ani Brozovič není ten Brozovič, kterého známe. Oba se potýkali se zraněními a dosud se stoprocentně nezotavili. Lukaku nemá kondici, kterou potřebuje, aby mohl podávat své nejlepší výkony. Stále není tím hráčem, kterého jsme viděli v předchozích letech.“

Inter Milán nevzdává boj o Lindelöfa z Manchesteru United

se v létě znovu pokusí podepsat Victora Lindelöfa (28) z Manchesteru United. Švédského obránce chtěl italský klub získat už v lednu na hostování s opcí, ale dohoda ztroskotala na podmínkách. Lindelöf by měl zaplnit mezeru po Milanu Škriniarovi, který v létě odejde do . (The Sun)

Záhada Lukaku: Inter ho nemůže udržet a Chelsea ho nechce

Romelu Lukaku

Na všech přestupech dohromady stál 300 milionů liber a v profesionální kariéře nastřílel 339 gólů. Přesto Romelu Lukaku (29) už není zabijákem, jakým býval. A tak se neví, kde bude hrát příští sezonu. , kde aktuálně hostuje, si ho nemůže dovolit. Jeho kmenový klub ho nechce.

POKRAČOVAT »
1t
12. 03. 18:09
Inter Milán

Inter Milán vyjádřil důvěru trenérovi Inzaghimu

Vedení Interu Milán potvrdilo svou důvěru v trenéra a Simone Inzaghi zůstává na své pozici i po ligové porážce se Spezií 1:2. Ve funkci zůstane minimálně do konce sezony, potom přijde na řadu bilancování. Od Inzaghiho se očekává větší vyrovnanost výkonů, cílem je druhé místo a postup do Ligy mistrů.

Pages: 123456789101112131415161718