Turín

Lukič přestoupil do Fulhamu za 10 milionů eur

Srbský záložník Saša Lukič (26) je novou posilou londýnského Fulhamu, který za něj zaplatil Turínu 10 milionů eur včetně bonusů. Smlouvu podepsal do roku 2027.

Fn0sse6XoAkaZGt?format=jpg&name=large

Do Fulhamu míří srbský záložník Lukič

se dohodl s Turínem na přestupu záložníka Saši Lukiče (26), informuje italská stanice Sky. Hodnota srbského reprezentanta, který je schopen hrát na různých postech ve středu pole, se pohybuje kolem 10 milionů eur. Lukič nyní jedná o smluvních podmínkách, poté odletí do Londýna.

FC Turín uplatní opci na Vlašiče. Důležitý hráč, řekl trenér

Záložník Nikola Vlašič (25) by měl v příštím roce opustit natrvalo. ští jsou více než spokojeni, protože se mu na hostování daří skvěle, v dohodě je zahrnuta opční doložka na nákup ve výši 15 milionů eur. „Je to velmi dobrý hráč, důležitý hráč – mám ho rád,“ říká trenér Turína Ivan Jurič.

5m
01. 11. 17:50
FC Turín

Český obránce Zima je na seznamu posil AC Milán

Trenér Stefano Pioli chce údajně koupit do svého týmu českého stopera Davida Zimu, který je smluvně vázán v italském ě do roku 2025.

Zimova hodnota na přestupovém trhu se odhaduje na 10 milionů eur. Částku by AC Milán mohl snížit jedině v případě, že by opačnou cestou poslal nějaký talent z mládežnické akademie. Informaci přinesl server Calciomercatoweb.it.

FF65813