Nottingham

Přestupy a spekulace o týmu Nottingham Forest.

Grimaldo bude volným hráčem. Zájemců je minimálně šest

Španělský levý obránce Alejandro Grimaldo (27) se rozhodl neprodloužit smlouvu s Benfikou Lisabon a v létě může jako volný hráč odejít kamkoli zadarmo. Zájemců je minimálně šest, server The Athletic píše, že Grimaldovi agenti už jednali s Fulhamem a Nottinghamem Forest.

Dotazy přišly také od španělských klubů Realu Sociedad a Valencie. Před pár týdny byl Grimaldo spojován s Borussií Dortmund a zájem měl projevit kouč Bayeru Levekusen Xabi Alonso.

Lingard nový kontrakt nedostane a v létě Nottingham opustí

Forest údajně není ochoten nabídnout anglickému záložníkovi Jessemu Lingardovi (30) novou smlouvu. Ta současná mu vyprší už na konci června, to znamená, že se stane volným hráčem a může si hledat nové angažmá. (Football Insider)

Nottingham je připraven znovu utrácet za přestupy

Forest by mohl v letním přestupovém okně opět rozhýbat hráčský trh. Manažer Steve Cooper by měl mít k dispozici rozpočet přesahující 100 milionů liber, pokud se klub zachrání v . (Football Insider)

2m
02. 02. 22:42
Nottingham Forest

Nottingham představil jedničku Keylora Navase

Keylor Navas (36) už je po přestupu do Nottinghamu Forest konečně v Anglii, a tak dnes mohlo proběhnout natáčení a focení pro jeho oficiální představení fanouškům. Navas přišel z na hostování do konce sezony. Bez opce.

Pages: 1234567