Liverpool

Liverpool FC patří mezi nejoblíbenější kluby na světě. Založen byl roku 1892 a za svou historii nasbíral celou řadu trofejí. Českou stopu zde zanechali výrazněji Patrik Berger, Milan Baroš a Vladimír Šmicer.

Co bude s Mountem? Proč se nedohodl s Chelsea a za kolik může odejít

Mason Mount

Mason Mount (24) miluje , je jejím odchovancem, přesto po sezoně s velkou pravděpodobností přestoupí do jednoho z konkurenčních týmů. Jeden je na spadnutí!

Proč se nedokázal s Blues dohodnout na nové smlouvě? A kolik může svému současnému zaměstnavateli vydělat svým přestupem?

POKRAČOVAT »

Liverpool ukázal na Ndicku jako alternativu místo Gvardiola

Chorvatský obránce Joško Gvardiol nepočítá s tím, že by ho tohle léto prodalo do jiného klubu. tak podle deníku Mirror hledá jiné alternativy, přičemž jednou z nich má být stoper Eintrachtu Frankfurt Evan Ndicka, kterému na konci června vyprší smlouva a bude volným hráčem.

V minulosti byl spojovaný také s přestupem do Arsenalu, Tottenhamu či Barcelony, se kterou měl mít dokonce ústní dohodu. Kouče Liverpoolu Jürgena Kloppy údajně oslovila Ndickova univerzálnost. Jako levonohý stoper může naskočit i na pozici levého obránce či halvbeka.

Milner stále čeká, až mu Liverpool nabídne prodloužení smlouvy

Anglický záložník James Milner (37) stále čeká, až zahájí jednání o jeho setrvání pro příští sezonu. Trenér Jürgen Klopp chce, aby prodloužil smlouvu, ale klub to ještě nezačal řešit, informuje The Athletic. Milner chce na Anfieldu zůstat, a pokud se nedohodne na novém kontraktu, může 1. července odejít kamkoliv a zadarmo.

Oxlade-Chamberlain na odchodu z Liverpoolu, chtějí ho 3 kluby

Tři týmy z připravují nabídku na anglického záložníka Alexe Oxlade-Chamberlaina (29), kterému na konci června vyprší smlouva v Liverpoolu a stane se volným hráčem.

Podle deníku Mail se jedná o tyto kluby: , a .

Pages: 12345678910111213141516171819202122232425262728293031