Bayern Mnichov

Přestupové novinky u německého giganta: Bayern Mnichov.

Tuchel prý dostal v Bayernu větší plat, než měl Nagelsmann

Thomas Tuchel přiznal, že nad nabídkou Bayernu Mnichov dlouho neváhal. Vedle sportovních důvodů sehrál důležitou roli i nabídnutý plat, který podle informací deníku Bild dosahuje téměř 15 milionů eur za sezonu. V přepočtu na měsíční plat v korunách: 29,5 milionu po započtení všech bonusů. Plat bývalého trenéra Juliana Nagelsmanna odhadovala německá média na 8 až 9 milionů eur za rok.

Osimhen je variantou pro Chelsea. Údajně by vzal i Bayern

plánuje vedle Christophera Nkunkua (25) podepsat dalšího útočníka. Nigerijský forvard Neapole Victor Osimhen (24) by mohl být podle Fabrizia Romana jednou z variant. Chtějí ho ale všechny špičkové kluby například United a .

Osimhen se netají tím, že jeho snem je zahrát si anglickou . „Podle mých informací by byl také ochotný přestoupit do Bayernu, ale šance jsou mizivé kvůli ceně,“ informuje novinář Florian Plettenberg.

Nový kouč Bayernu Thomas Tuchel vedl první trénink

Zatím nebyl přítomen Anthony Barry z , kterého Thomas Tuchel láká na pozici asistenta trenéra. Kluby zatím podle The Athletic nemají blízko k dohodě a řeší výši finanční kompenzace. Tuchel v sobotu na tiskové konferenci veřejně deklaroval o Barryho velký zájem, což Blues údajně naštvalo a prozatím Barryho odstavili od prvního týmu.

Už v sobotu 18:30 se Bayern postaví proti Borussii Dortmund v přímém souboji o první místo v bundesligové tabulce. „Je důležité vytvořit důvěru a očekávání a společně začít pracovat,“ řekl Tuchel.

2d
VČERA 06:43
Bayern Mnichov

Bayern sonduje Gaviho v Barceloně, může se stát volným hráčem

detailně sleduje situaci Gaviho (18) v Barceloně. Vedení La Ligy zrušilo jeho registraci, což Kataláncům znemožňuje prodloužení smlouvy s tímto nadějným španělským záložníkem. V létě by se mohl stát volným hráčem.

„Na seznamu Bayernu je už několik let, ale na jeho pozici je v současné době příliš mnoho hráčů, proto se zatím nevedou žádná konkrétní jednání,“ informuje reportér Sky Sports Florian Plettenberg.

Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627