Celta Vigo

Přestupy a spekulace o týmu Celta Vigo.

Jeden z nejžádanějších hráčů v Evropě hraje za Celtu Vigo. Kam půjde Veiga?

Záložník Gabri Veiga (20) se stává jedním z nejžádanějších hráčů v Evropě a letos v létě se připravuje na velký přestup. Podle webu 90min o něj neusilují „jen“ největší kluby ve Španělsku , Atlético a Barcelona, ale také řada dalších v Anglii, Itálii a Německu.

Skauty posílaly na Veigu v poslední době i tyto kluby: , , , a dříve také , , , , , Bayern a Borussia Dortmund.

Stát může kolem 40 milionů eur, což by pro jeho současného zaměstnavatele Celtu Vigo představovalo rekordní prodej.

Arsenal, Manchester United i Real krouží kolem zjevení Celty Vigo

se údajně připojil k Manchesteru United a usiluje o mladíka Gabriho Veigu (20) z Celty Vigo. Jak Mikel Arteta, tak Erik ten Hag považují španělského záložníka za jednu z priorit, informuje španělský deník AS.

Veiga zažívá průlomovou sezonu v La Lize, kde v 21 zápasech vstřelil šest branek a přidal dvě asistence, a je považován za nejlepšího hráče Celty Vigo vedle Iaga Aspase. Zájem o něj mají také a , proto jeho současný klub věří, že ho dokáže prodat za rekordní částku.

„Lauti“ podepsal s Celtou Vigo nový kontrakt

Uruguayský útočník Lautaro „Lauti“ de León (21) prodloužil smlouvu s Celtou Vigo do června 2027. „Jsem velmi šťastný, že mohu zůstat v klubu mého života. Už je to šest sezon,“ je nadšený Lauti.

také dokončuje příchod brazilského brankáře Diega Alvese (37), který je bez smlouvy. V týmu nahradí vážně zraněného Agustína Marchesína. Alves dříve chytal ve Valencii.

20230208 Lautaro2027 1
2m
31. 01. 20:51
Celta Vigo

Celta Vigo získala do útoku Švýcara Seferoviče

Švýcarský útočník Haris Seferovič (30), který patří Benfice a na podzim hostoval v Galatasaray, bude na jaře hostovat ve španělském klubu . Hostování do konce sezony. V červnu bude volným hráčem.

POST SEFEROVIC
Pages: 12