Real Madrid

Přestupové novinky Real Madrid CF.

Real plánuje „zamknout“ Camavingu miliardovou výstupní klauzulí

Eduardo Camavinga

Eduardo Camavinga je součástí budoucích plánu Realu Madrid, a proto byla zahájena jednání o nové smlouvě. Cílem „bílého baletu“ je nabídnout francouzskému záložníkovi nejen zvýšení platu, ale zejména ho „zamknout“ na Santiago Bernabeu nadobro. To by měla zajistit dlouhodobá délka kontraktu a výstupní klauzule ve výši jedné miliardy eur stejně jako v případě Viníciuse Juniora či Rodryga. (Relevo)

Ancelotti: Jestli mi v Realu Madrid zbývají tři měsíce, užiju si je

Italský kouč Carlo Ancelotti se vyjádřil ke spekulacím o své budoucnosti na lavičce Realu Madrid.

„Rozhodnout musí klub. Vážně bych rád zůstal v Realu klidně celý život, ale to je nemožné. Chci tu pokračovat. A jestli mi zbývají tři měsíce, tak si ty tři měsíce užiju. Jestli mě budou chtít další tři roky, budu si užívat tři roky.“

Šokující přestup? Lukaku je údajně zvažován Realem Madrid

Romelu Lukaku

hledá „backup“ útočníka, který bude v příští sezoně krýt záda francouzské superhvězdě Karimu Benzemovi (35). „Bílý balet“ si jako jednu z možností vytipoval údajně Romelua Lukaka, belgického útočníka hostujícího v Interu.

Podle serveru Fichajes je Carlo Ancelotti fanouškem belgického reprezentanta a věří, že by mohl pomoci jeho útoku v době, kdy Benzemu s přibývajícím věkem sužují časté zdravotní problémy.

Záhada Lukaku: Inter ho nemůže udržet a Chelsea ho nechce

5d
16. 03. 16:57
Liverpool FC

Liverpoolu se nepodařilo uzavřít smlouvy s Asensiem a Ceballosem

měl prý v nedávné době „na dosah“ Marca Asensia i Daniho Ceballose, dvojku z Realu Madrid, ale nepodařilo se mu přestupy uzavřít. Informuje o tom britský deník Mirror.

Oba hráči se v létě pravděpodobně stanou po vypršení smluv volnými hráči. Kouč Jürgen Klopp prohlásil, že přesně ví, co v létě potřebuje, pokud jde o posily do středu pole.

Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233