RB Lipsko

Přestupy a spekulace o týmu Red Bull Lipsko.

Dani Olmo: nová smlouva, nebo přestup. Lipsko zůstává optimistické

zůstává optimistické ohledně prodloužení Daniho Olma (24), kterému vyprší smlouva příští rok v létě. Jednání se však vlečou a včera se objevila zpráva, že Barcelona požádala španělského záložníka, aby nový kontrakt nepodepisoval.

Bundesligový klub nechce vstupovat do posledního roku smlouvy a raději Olma prodá už letos, než aby o něj přišlo zadarmo v roce 2024.

RB Lipsko má zájem o Jonathana Davida z Lille

Red Bull Lipsko se zajímá o kanadského útočníka Jonathana Davida (23), který v letošní sezoně nastřílel v dresu 21 gólů v 30 soutěžních zápasech. Podle reportéra německé stanice Sky Sports Philippa Hinzeho je však přestup nepravděpodobný. „A to vzhledem k tržní hodnotě a konkurenci, protože není žádná výstupní klauzule a přestupní cena je volně obchodovatelná,“ napsal.

Laimer absolvoval v Bayernu Mnichov první část zdravotní prohlídky

Rakouský záložník Konrad Laimer (25), kterému na konci června vyprší smlouva v , přestoupí do Bayernu Mnichov. Za hotovou věc to označil Fabrizio Romano už v lednu, nyní to potvrzuje také německá televize Sky s tím, že Laimer absolvoval první část zdravotní prohlídky.

„Dohoda je téměř stoprocentní, oznámení je otázkou času,“ píše reportér Florian Plettenberg.

2d
27. 03. 15:46
RB Lipsko

Gvardiol nepočítá, že RB Lipsko svolí tohle léto k přestupu

Chorvatský stoper Joško Gvardiol (21) je smířený s tím, že bude i v příští sezoně hrát za Red Bull Lipsko. Jeho slova z tiskové konference cituje portál Net.hr.

„Pogratuloval jsem Pepu Guardiolovi po vzájemném zápase v Lize mistrů. Skvělý trenér. Prohodil na mě pár slov, které si nechám pro sebe. A moje budoucnost? Lipsko nemá zájem mě v létě prodat, takže nemá smysl o tom mluvit.“

O Gvardiola jeví největší zájem právě , a .

Pages: 1234567891011