Bournemouth

Přestupy a spekulace o týmu Bournemouth FC.

Bournemouth představil šestou posilu: Hamed Traoré

Záložník Hamed Traoré (22) se stěhuje z italského Sassuola do Bournemouthu na hostování, které se v létě automaticky změní v přestup za 30 milionů eur + bonusy. A začne platit pro hráče smlouva na 5 let. opcí za 30 milionů eur i s bonusy.

Stoper Zabarnyj přestoupil do Bournemouthu

Ukrajinský stoper Ilja Zabarnyj (20) přestoupil z Dynama Kyjev do Bournemouthu. Smlouvu podepsal do roku 2028. Spekuluje se o přestupní částce 25 milionů liber, kterou kluby oficiálně nezveřejnily.

„Navzdory tomu, že je mu teprve 20, hrál na nejvyšší úrovni a etabloval se jako jeden z nejžádanějších mladých obránců na světě. Velmi se těšíme na jeho další vývoj u nás. Věříme, že bude cenným a důležitým členem našeho týmu,“ řekl výkonný ředitel AFC Neill Blake.

4s4a2441

Matías Vina bude oblékat dres Bournemouthu

Uruguayský obránce Matías Vina (25) opustil a vydal se na hostování do konce sezony do anglického Bournemouthu. Součástí dohody je opce na přestup ve výši 15 milionů eur včetně bonusů.

2m
30. 01. 12:48
Sassuolo

Bournemouth jedná o přestupu Traorého ze Sassuola, Vinu čeká prohlídka

pracuje na přestupu záložníka italského Sassuola Hameda Traorého (22). Anglický klub ho skautuje od listopadu a věří, že se mu podaří transfer uzavřít do úterního deadlinu. V Sassuolu hrál Traoré ve středu pole, v útoku i na obou křídlech. Do Bournemouthu dnes také přiletí na zdravotní testy Matías Vina (25) z . Levý obránce přichází na půlroční hostování s opcí, které bude stát 750 tisíc eur i s bonusy. (The Athletic)

Pages: 1234