Eintracht Frankfurt

Přestupy a spekulace o týmu Eintracht Frankfurt.

Kolo Muani nevyloučil odchod z Eintrachtu Frankfurt

Francouzský útočník Randal Kolo Muani (24) nevylučuje, že navzdory stávající smlouvě letos v létě opustí .

„Snažím se soustředit na svůj klub. Pokračuji ve svých výkonech a v létě se uvidí. Vždy jsem snil o tom, že budu hrát ve velkých klubech,“ řekl pro francouzský deník L’Équipe. Nedávno se spekulovalo o zájmu Manchesteru United.

Eintracht Frankfurt si pojistil Japonce Hasebeho

Zkušený japonský záložník Makoto Hasebe (39) prodloužil smlouvu v Eintrachtu Frankfurt o další rok do 30. června 2024. Ta mu tak vyprší v jeho 40 letech. „Jsem neuvěřitelně hrdý a těším se na svou desátou sezonu ve Frankfurtu,“ řekl Hasebe.

Tottenham spustil hledání nového trenéra. Dívá se do Frankfurtu

navázal kontakt s agenty trenéra Frankfurtu Olivera Glasnera s tím, že by měl nahradit Antonia Conteho. Osmačtyřicetiletý trenér nedávno požádal vedení Eintrachtu o čas, aby si mohl rozmyslet nabídku na prodloužení smlouvy. Podle německého Bildu je právě Tottenham tím hlavním důvodem.

Glasner má být jedním z hlavních kandidátů, kteří mohou nahradit výbušného Conteho. Dlouho se spekuluje také o návratu Mauricia Pochettina.

🔵 Conte vysvětloval vedení Tottenhamu ostrou kritiku hráčů

1t
15. 03. 11:54
Manchester United

Kolo Muani za 120 milionů eur do Manchesteru United?

Útočník Eintrachtu Frankfurt Randal Kolo Muani (24) vyměnil agenta, aby mu pomohl k velkému přestupu do top klubu. Podle Bildu připravuje obrovskou nabídku ve výši 120 milionů eur při započtení všech možných bonusů. Pro Frankfurt by se jednalo o rekordní prodej, sportovní ředitel Markus Krösche se ale v lednu nechal slyšet, že „odmítne klidně i stomilionovou nabídku v základu“.

Pages: 12345