Vallecano

Přestupy a spekulace o týmu Rayo Vallecano.

Nabídku Leedsu zřejmě odmítl další trenér

Španělský trenér Rayo Andoni Iraola (40) údajně odmítl nabídku Leedsu United, kde měl nahradit vyhozeného Jesseho Marsche. Anglický klub tak čelí dalšímu neúspěchu při snaze přivést nového kouče. Včera požádal fanoušky o více času majitel klubu a spekulovalo se také o Rafu Benítezovi, který je bez angažmá. Je právě on dalším v řadě? (Express)

Real Madrid využil opce zpětného odkupu, odchovanec Fran García se má vrátit v létě

Mluvilo se o tom před týdnem, teď má být hotovo. Do Realu Madrid se v létě vrátí odchovanec Fran García (23). Podle novináře Nicola Schiry se přestup uskuteční 1. července 2023. „Bílý balet“ uplatnil opci na zpětný odkup za 10 milionů eur, ale protože součástí dohody byla také klauzule 50 % z dalšího prodeje, Rayo vyinkasuje ve finále 5 milionů. S levým obráncem je dohodnuta smlouva na 5 let.

Real Madrid chce přivést svého odchovance a využije opce na zpětný odkup

se chystá aktivovat opci na zpětný odkup odchovance Frana Garcíi (23) ve výši 10 milionů eur. Zdroje The Athletic blízké hráči a Realu potvrdily, že přestup je blízko, přičemž levý obránce pravděpodobně zůstane zapůjčen v Rayo do konce sezony. Zajímavé je, že „bílý balet“ zaplatí za Garcíu pouze polovinu uvedené sumy, protože zároveň drží 50% klauzuli z dalšího prodeje.

3m
02. 01. 19:45
Rayo Vallecano

Rayo Vallecano koupilo syna legendy Júlia Césara

Rayo získalo levého beka Caueta Wernera (20) z Realu Ávila. Talentovaný mladík je synem brankáře a brazilské legendy Júlia Césara. Začne v rezervním týmu.

FlYjecnWYAMK6KN?format=jpg&name=small