Leverkusen

Přestupy a spekulace o týmu Bayer Leverkusen.

Leverkusen by mohl prodat dva svoje klenoty do Newcastlu

United oživil svůj zájem o dva hráče Bayeru – francouzského křídelníka Moussu Diabyho (23) a nizozemského levého obránce Mitchela Bakkera (22). O Diabyho se zajímá také , píše server 90min.

Tři možnosti pro Coufala: řeší se Leverkusen i možný návrat do Slavie

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal (30) řeší, kde bude hrát příští sezonu. Ačkoli drží opci na automatické prodloužení jeho smlouvy až o dva roky, zatím s rozhodnutím vyčkává. Je možné, že ji nechá doběhnout do 30. června. V takovém případě by se český obránce stal volným hráčem.

Jaké varianty se nabízejí? Znovu se mluví o velkém zájmu Bayeru , vyloučit se nedá ani návrat do Slavie.

POKRAČOVAT »

Stál za přestupem Hložka a dalších talentů. Teď ho Leverkusen vyhodil

Bayer s okamžitou platností po téměř čtyřech letech v klubu propustil manažera týmu Tima Steidtena. Nejprve jako šéf skautingu a později jako osoba zodpovědná za přestupy objevil řadu talentů. Stál také za příchody Adama Hložka z pražské Sparty, Edmona Tapsoby, Jeremieho Frimponga či Piera Hincapiého.

Na podzim jednal s o tom, že se stane jejím sportovním ředitelem. Jeho konec v Leverkusenu je překvapivý, protože byl pravou rukou generálního ředitele Simona Rolfese, který si ho v roce 2019 přivedl z Werderu Brémy. Důvod rozchodu zatím není objasněn. (Kicker)

Stach jako horké zboží. Uloví ho Dortmund, či Leverkusen?

Německý záložník Anton Stach (24) bude v létě pravděpodobně horkým zbožím. požaduje 10 až 15 milionů eur, ale cena by se mohla ještě navýšit, pokud začne sbírat starty v německé reprezentaci. Podle německé televize Sky ho na mají na seznamu a Bayer .

Pages: 123456789