Atlético Madrid

Přestupy a spekulace o týmu Atlético Madrid.

Ceballose láká Atlético, v konkurenčním Realu mu končí smlouva

Španělský záložník Dani Ceballos (26) může od Nového roku vyjednávat s jakýmkoli jiným týmem a jeho agenti jsou permanentně kontaktováni. Jedním ze zájemců je podle španělského deníku Marca Atlético Madric. Všichni tuší, že Ceballos pravděpodobně neprodlouží smlouvu s Realem Madrid, a ta vyprší 30. června.

Joao Félix informoval Atlético Madrid, že se nechce vrátit řekl

Joao Félix podle portugalského novináře Pedra Almeidy řekl zástupcům Atlétika Madrid, že se do klubu nechce vrátit, až mu na konci sezony vyprší hostování v . Félix přišel na Stamford Bridge v lednu poté, co se nepohodl s trenérem Diegem Simeonem, a od té doby si vydobyl pravidelné místo v útoku Blues.

Atlético je připraveno dohodnout se s Chelsea na kompromisu nepožadovat částku přes 100 milionů eur.

Roberto Firmino: zůstane v Evropě, nebo vezme balík od Saúdů?

je podle španělského deníku Mundo Deportivo jedním z uchazečů o brazilského útočníka Roberta Firmina (31), který po vypršení smlouvy v Liverpoolu bude v létě volným hráčem. „Obrovskou nabídku“ dostal také od nejmenovaného saúdskoarabského klubu. Ve stejné soutěži by se tak potkal s Cristianem Ronaldem.

3t
12. 03. 08:51
Chelsea FC

Joao Félix bude tlačit na setrvání v Chelsea

Joao Felix

Portugalský útočník Joao Félix chce, aby se jeho hostování v změnilo po sezoně v trvalý přestup. Tvrdí to novinář Matteo Moretti, podle kterého je Félix v Londýně „velmi spokojen a bude tlačit na to, aby v Chelsea zůstal. Chce být součástí dlouhodobého projektu“.

Majitel Blues bude o této možnosti jednat s Atlétikem Madrid, i když ví, že zrovna levný transfer transfer to nebude. Spekuluje se o částce kolem 100 milionů eur.

Pages: 12345678910111213141516171819