Crystal Palace

Přestupy a spekulace o týmu Crystal Palace.

Ismaila Sarr na odchodu z Watfordu, lovit ho bude několik klubů z Premier League

Rychlý senegalský křídelník Ismaila Sarr (25) je připraven opustit druholigový Watford na konci sezony a vrátit se do . Zájemců prý bude hned několik. Minulé léto měl nakročeno do Aston Villy za 25 milionů liber, ale transfer na poslední chvíli ztroskotal. Bedlivě jeho výkony sleduje a dříve se spekulovalo také o Manchesteru United a Liverpoolu. (The Athletic)

Crystal Palace jedná také s trenérem Hodgsonem

Vedení , které propustilo kouče Patricka Vieiru, jedná momentálně o uvolněné pozici s několika trenéry. Podle informací televize Sky Sports jsou jedni z nich bývalý trenér Roy Hodsgon (75) a Rakušan Adi Hütter (53), který naposledy trénoval a Frankfurt.

Patrick Vieira skončil na lavičce Crystal Palace

Patrick Vieira

oznámil, že ukončil spolupráci s trenérem Patrickem Vieirou a jeho trenérským týmem.

„S obrovskou lítostí bylo učiněno toto obtížné rozhodnutí. Výsledky v posledních měsících nás nakonec umístily do nejisté ligové pozice a cítili jsme, že změna je nezbytná, abychom měli nejlepší šanci na záchranu v ,” uvedl předseda klubu Steve Parish.

Nový trenér se momentálně hledá. Crystal Palace uvedl, že včas poskytne fanouškům aktuální informace.

Zaha obdržel lukrativní nabídku ze Saúdské Arábie

Křídelník Wilfried Zaha (30), kterému v létě vyprší smlouva v a stane se volným hráčem, dostal lukrativní nabídku od saúdskoarabského týmu Al-Ittihad v hodnotě 9 milionů liber za rok (v přepočtu 243 milionů korun), píše Daily Mail.

Pages: 12345