Cagliari

Cagliari prodloužilo smlouvu s Dossenou

Italský stoper Alberto Dossena (24) si v poslední sezoně řekl o místo v základní sestavě a také prodloužení smlouvy. S klubem jej nyní váže kontrakt do roku 2027. Klub bude mít následně opci k prodloužení o další rok.

Odchovanec Zbrojovky Brno Adam Obert prodloužil smlouvu s Cagliari

Slovenský obránce Adam Obert (21), který fotbalově vyrůstal i ve Zbrojovce Brno a v 16 letech odešel do italské Sampdorie, prodloužil smlouvu s do 30. června 2027 s opcí na další sezonu. V sardinském klubu odehrál již 46 soutěžních zápasů za první tým.

V minulé sezoně patřil levonohý obránce k důležitým hráčům, kteří pomohli Cagliari k postupu do . „I přes svůj nízký věk je díky fyzickým a technickým vlastnostem základním kamenem obranné řady,“ uvedl italský klub.

Polák Wieteska přestoupil z Clermontu do Cagliari

Polský stoper Mateusz Wieteska (26) je novým hráčem nováčka , kam přestoupil z francouzského Clermontu za 5 milionů eur (120 milionů korun). Smlouvu podepsal na čtyři roky do 30. června 2027.

4t
29. 08. 12:48
Cagliari

Luvumbo prodloužil smlouvu v Cagliari

Angolský útočník Zito Luvumbo (21) podepsal s italským novou smlouvu do roku 2027. Klub bude mít následně opci na prodloužení o další rok.

Pages: 1234