Aston Villa

Přestupy a spekulace o týmu Aston Villa.

Ismaila Sarr na odchodu z Watfordu, lovit ho bude několik klubů z Premier League

Rychlý senegalský křídelník Ismaila Sarr (25) je připraven opustit druholigový Watford na konci sezony a vrátit se do . Zájemců prý bude hned několik. Minulé léto měl nakročeno do Aston Villy za 25 milionů liber, ale transfer na poslední chvíli ztroskotal. Bedlivě jeho výkony sleduje a dříve se spekulovalo také o Manchesteru United a Liverpoolu. (The Athletic)

Tottenham hledá brankáře. Oslovit chce i mistra světa Martíneze

Hotspur usilovně shání novou brankářskou jedničku. Po zprávě, že se pokusí získat Jordana Pickforda (29) z Evertonu, je ve hře další jméno. „Konkrétní zájem má o Emiliana Martíneze (30) z Aston Villy a v nadcházejících týdnech může předložit nabídku,“ informuje novinář Gastón Edul z argentinské televize TyC Sports.

🔵 Tottenham škrtne Llorise a chce přivést Pickforda

Nahradí Emiliano Martínez v Tottenhamu Llorise?

zvažuje přestup argentinského brankáře Aston Villy Emiliana Martíneze (30) jako potenciálního nástupce zkušeného Francouze Huga Llorise (36), píše server 90min. Martínez má být v užším výběru.

4t
21. 02. 19:53
Aston Villa

Aston Villa by mohla v létě prodat gólmana Martíneze

v létě zváží nabídky na brankáře Emiliana Martíneze (30), ale bude požadovat vysokou částku. Argentinský gólman dal jasně najevo svou ambici vyhrát Ligu mistrů, a přestože Villans nejsou pod finančním tlakem, podle britského deníku Mail se myšlence drahého prodeje nebrání. Martínez byl díky velkolepým výkonům na mistrovství světa v Kataru, kde pomohl Argentině k titulu, vyhlášen brankářem turnaje.

Pages: 1234567891011