Tottenham

Tottenham Hotspur je anglický fotbalový klub, který sídlí v severním Londýně. Založen byl v roce 1882 Od sezóny 1992/93 působí v Premier League. Největším rivalem je Arsenal.

Tottenham spustil hledání nového trenéra. Dívá se do Frankfurtu

navázal kontakt s agenty trenéra Frankfurtu Olivera Glasnera s tím, že by měl nahradit Antonia Conteho. Osmačtyřicetiletý trenér nedávno požádal vedení Eintrachtu o čas, aby si mohl rozmyslet nabídku na prodloužení smlouvy. Podle německého Bildu je právě Tottenham tím hlavním důvodem.

Glasner má být jedním z hlavních kandidátů, kteří mohou nahradit výbušného Conteho. Dlouho se spekuluje také o návratu Mauricia Pochettina.

🔵 Conte vysvětloval vedení Tottenhamu ostrou kritiku hráčů

Tottenham určil podmínky prodeje Harryho Kanea: 100 milionů liber bez splátek

Harry Kane

Hotspur doufá, že odradí od snahy podepsat anglického útočníka Harryho Kanea (29). Proto s předstihem určil podmínky potenciálního transferu, které zveřejnil deník The Times.

Klub je ochotný přistoupit pouze na částku 100 milionů liber, kterou zájemce zaplatí celou a nebude požadovat splátky.

Pokud by k přestupu mělo dojít, cílem Tottenhamu je, aby Kane neodešel do konkurenčního týmu v . V takovém případě se spekulovalo pouze o dvou klubech, a to Bayernu a Realu Madrid.

Conte musel vysvětlovat vedení Tottenhamu svoji ostrou kritiku hráčů

Antonio Conte v neděli večer musel vysvětlovat vedení Tottenhamu důvody, které ho vedly k výbuchu na tiskové konferenci po zápase se Southamptonem (3:3), kde ostře a veřejně kritizoval vlastní hráče. Zopakoval, že jeho slova byla zaměřena výhradně na hráče a nikoli proti šéfovi klubu Danielu Levymu nebo sportovnímu řediteli Fabiu Paraticimu.

Zaznívají hlasy, že by po tomto vystoupení mohl Conte skončit u Spurs ještě tento týden, protože definitivně ztratil kabinu.

🐓 Conte sjel vlastní hráče: Za co tihle sobci berou peníze!?

3d
18. 03. 20:37
Tottenham Hotspur

Conte sjel vlastní hráče: Za co tihle sobci berou peníze!?

Antonio Conte

Antonio Conte se veřejně pustil do vlastních hráčů. Po remíze 3:3 v Southamptonu kritizoval „jedenáct sobců“ na hřišti i dvacet neúspěšných sezon Tottenhamu.

„Nejsme tým. Máme jedenáct hráčů na hřišti, ale já vidím sobecké hráče. Nechtějí si navzájem pomáhat a nenechají na hřišti své srdce…“

POKRAČOVAT »
Pages: 1234567891011121314151617181920212223242526