AS Řím

Přestupy a spekulace o týmu AS Řím.

Dybala a jeho nízká klauzule. Zajímá se i Manchester United

je jedním z klubů, které se zajímají o argentinského útočníka Paula Dybalu (29). V létě začne být platná výstupní klauzule, která je relativně nízká – jen 12 milionů eur – a za kterou může odejít kamkoliv.

Co na spekulace říká Dybala? „Novou smlouvu budeme s probírat později. Moje budoucnost je tady, chci Řím dostat co nejvýše a myslím si, že to můžeme dokázat. Soustředím se na nejbližší zápasy.“

Skauti Manchesteru United jezdí pravidelně do Říma sledovat Abrahama

Tammy Abraham

Tammy Abraham (25) se možná po sezoně vrátí do . Jeho výkony v pečlivě sleduje . Red Devils pravidelně vysílají své skauty na zápasy AS Řím, aby sledovali Abrahamův progres v této sezoně, píše server The Athletic.

V případě, že United pošlou oficiální nabídku, je italský klub povinen o ní informovat londýnskou . Ta si dohodla s Římem při Abrahamově prodeji v roce 2021 klauzuli o zpětném odkupu ve výši 80 milionů eur. Tu lze aktivovat od letošního července. Blues budou po sezoně řešit také budoucnost Romelua Lukaka, který se vrátí z hostování v Interu Milán.

🔵 Lukaku se po sezoně vrátí do Chelsea. „Dejte mu šanci“

Vrátí se Tammy Abraham do Chelsea?

podle serveru Football Insider zvažuje, že v létě přivede z zpět do svého týmu anglického útočníka a odchovance Tammyho Abrahama (25), protože je levnější variantou než nigerijský útočník Neapole Victor Osimhen (24).

3t
25. 02. 14:12
AS Řím

Dybala čeká na návrh nové smlouvy od AS Řím

se chystá zahájit jednání s útočníkem Paulem Dybalou o nové smlouvě, která prodlouží jeho angažmá minimálně do roku 2026 a zvedne jeho plat na 6 milionů eur ročně. Cílem je také odstranit nízkou výstupní klauzuli 20 milionů eur, za kterou si může argentinského útočníka pořídit toto léto kdokoliv.

Pages: 12345678910111213