Real Sociedad

Přestupy a spekulace o týmu Real Sociedad.

Sosa v létě opustí Stuttgart. Zájemci se hlásí z Anglie i Španělska

Levý obránce Stuttgartu Borna Sosa chce udělat další krok v profesionální kariéře a v létě německý klub opustit, přestože má podepsanou smlouvu do roku 2025. O chorvatského reprezentanta se údajně zajímají , a . V lednu se ho marně pokoušel získat také Leverkusen. (SportBild)

Grimaldo bude volným hráčem. Zájemců je minimálně šest

Španělský levý obránce Alejandro Grimaldo (27) se rozhodl neprodloužit smlouvu s Benfikou Lisabon a v létě může jako volný hráč odejít kamkoli zadarmo. Zájemců je minimálně šest, server The Athletic píše, že Grimaldovi agenti už jednali s Fulhamem a Nottinghamem Forest.

Dotazy přišly také od španělských klubů Realu Sociedad a Valencie. Před pár týdny byl Grimaldo spojován s Borussií Dortmund a zájem měl projevit kouč Bayeru Levekusen Xabi Alonso.

Rico prodloužil spolupráci s Realem Sociedad

oznámil prodloužení smlouvy s jedním z nejzkušenějších a nejstabilnějších hráčů svého týmu. Obránce Diego Rico (39) podepsal s baskickým klubem ze San Sebastiánu smlouvu do 30. června 2025.

FqiX6BAXoAEPrw0?format=jpg&name=large
4t
05. 03. 17:27
Real Sociedad

Elustondo podepsal nový kontrakt s Realem Sociedad

Španělský obránce Aritz Elustondo (28) prodloužil smlouvu s Realem Sociedad do 30. června 2026. Baskický klub to oznámil na svých oficiálních kanálech.

Pages: 123