Brighton

Brighton and Hove Albion FC je anglický fotbalový klub, který sídlí ve městě Brighton and Hove. Klub přišel na svět v roce 1901.

March podepsal novou smlouvu s Brightonem do 2026

Hotovo, podepsáno. Anglický záložník Solly March (28) prodloužil smlouvu s Brightonem do června 2026 s další roční opcí pro klub.

„Je to skvělá zpráva. Solly si tuto novou smlouvu zaslouží. Jsem šťastný za něj, protože chci, aby všichni skvělí hráči zůstali se mnou,“ řekl trenér Roberto De Zerbi.

Solly March podepíše novou smlouvu s Brightonem

Anglický záložník Solly March (28) by měl brzy podepsat novou smlouvu v Brightonu. Současná dohoda podepsaná v březnu 2021 vyprší příští léto. (The Athletic)

Lallana prodloužil smlouvu s Brightonem do 2024

Minimálně ještě jednu sezonu si zahraje Adam Lallana (34) v anglickém Brightonu. Zkušený záložník prodloužil svoji smlouvu do 30. června 2024. Od svého příchodu z Liverpoolu v roce 2020 odehrál 74 zápasů a vstřelil čtyři góly.

„Jsem z Adama absolutně nadšený, je pro mě a klub čest s ním pokračovat ve spolupráci,“ řekl trenér Roberto De Zerbi.

3t
03. 03. 19:16
Brighton & Hove Albion

Ještě v lednu trucoval, teď Caicedo podepsal s Brightonem dlouhodobou smlouvu

To je otočka! Ještě před pár týdny Moises Caicedo (21) veřejně prohlásil, že chce z Brightonu odejít. Trval na přestupu do Arsenalu. ho ale nepustil. Všechny nabídky Kanonýrů odmítal a zakázal Caicedovi trénovat několik dní s týmem. Teď? Uběhl krátký čas a hráč podepsal v Brightonu dlouhodobou smlouvu do roku 2027. Podle některých zpráv došlo k razantnímu navýšení platu.

„Je to fantastická zpráva pro klub, naše fanoušky, pro mě a hlavně pro Moisese. Posílí nás to, když budeme společně na hřišti směřovat k našim cílům,“ řekl nadšený trenér Roberto De Zerbi.

👀 Caicedův agent kritizuje Brighton
Brighton je v šoku z toho, co napsal Caicedo na sociálních sítích

Pages: 1234567891011