Manchester City

Manchester City je anglický fotbalový klub, který byl založen v roce 1880 pod názvem St. Mark’s FC. Díky majitelům z Emirátů patří mezi nejbohatší kluby na světě a podle toho jsou pravidelně aktivní na přestupovém trhu.

Po Bellinghamovi chce Dortmund vybrousit dalšího talenta z Ostrovů

se snaží podepsat nadějného záložníka Shea Charlese (19) z Manchesteru City. Ten je kapitánem týmu U23 a již trojnásobným reprezentantem Severního Irska.

„Je považován za vzorného bojovníka v obraně a za skutečnou všestrannou zbraň. Trénovaná šestka umí hrát nejen ve středu zálohy, ale i na pozici pravého obránce nebo ve středu obrany,“ píše německý deník Bild, který poukázal na to, že Charles může být dalším Ostrovanem, kterého BVB může vybrousit k velkému přestupu za pár let. Stejně jako Judeho Bellinghama či Jadona Sancha.

Romeo Lavia bude v létě hodně žádaný hráč. Zájem mají top kluby

je mezi kluby, které se zajímají o belgického záložníka Southamptonu Romea Laviu (19). Patří sem i a . Ten navíc drží klauzuli o zpětném odkupu ve výši 40 milionů liber. Platná je do roku 2024.

Vrátí se Kalvin Phillips do Leedsu?

United má v létě zájem o znovuangažování anglického záložníka Kalvina Phillipse (27), přestože teprve loni přestoupil do Manchesteru City za 42 milionů liber. Tam se ale neprosadil podle očekávání i kvůli zraněním, a tak by se mohl vrátit zpět. Zájem projevil i . (Star)

6d
26. 03. 09:42
Manchester City

„Ruce pryč od Haalanda!“ V City dostane novou lukrativní smlouvu

Erling Haaland

je připraven udělat z Erlinga Haalanda nejlépe vydělávajícícho hráče v – a tím zažehnat řeči o zájmu Realu Madrid. Podle britského deníku The Sun dostane norský superstřelec nabídku nové smlouvy s platem 500 tisíc liber týdně, v přepočtu necelých 13,5 milionu korun. Nyní vydělává 375 tisíc liber za týden (10 milionů korun).

Haaland je momentálně v prvním roce smlouvy, která platí do roku 2027, ta nová by ji o dalších dvanáct měsíců prodloužila do 30. črvna 2028. A hlavně by mohla zničit myšlenky Realu Madrid, že by mohli Haalanda v příštím roce získat.

„Zdroje blízké Haalandovi trvají na tom, že je v Manchesteru naprosto spokojený, ale City by rádo vyslalo důraznou zprávu: dejte od něj ruce pryč,“ píše Sun.

Pages: 1234567891011121314151617181920212223