Valencia

Přestupy a spekulace o týmu Valencia CF.

Valencia představila nového trenéra: Rubén Baraja

CF se dohodla na příchodu nového kouče. Prvního týmu se ujme Rubén Baraja, jeden z nejlepších hráčů v historii klubu. Nahradil dočasného trenéra Vora Gonzáleze. V lednu byl propuštěn kvůli špatným výsledkům Gennaro Gattuso. Barajovi bude asistovat další legenda Valencie Carlos Marchena.

„Valencia CF by ráda veřejně poděkovala Voru Gonzálezovi za jeho angažovanost a nasazení během jeho působení,“ stojí v klubovém prohlášení. Baraja má za sebou trenérské štace např. v , Zaragoze nebo Rayo .

Fo7R7eYWYAAMuoJ?format=jpg&name=large

Gattuso skončil na lavičce Valencie s okamžitou platností

Vedení Valencie dnes odvolalo trenéra Gennara Gattusa. Italský kouč skončil po neuspokojivých výsledcích, které dovedly tým na 14. místo ve španělské La Lize.

„Po vzájemné dohodě jsme ukončili smluvní vztah. Klub chce poděkovat trenérovi za jeho nasazení a práci u prvního týmu a popřát mu hodně štěstí do budoucnosti,“ napsal klub v tiskové zprávě.

Bude Saúl hostovat ve Valencii?

je v pokročilé fázi jednání o možnosti hostování Saúla z Atlétika Madrid, které by mohlo trvat až 18 měsíců. Protože souhlasí s uhrazením velké části jeho platu po dobu půjčky (kolem 7 milionů eur), brzy mohou kluby stvrdit dohodu podpisem. (Relevo)

2m
17. 01. 11:04
Valencia CF

Januzaj jedná o přestupu do Valencie. Ta se zatím nedokázala se Sevillou dohodnout

a budou pokračovat v jednáních o přestupu Adnana Januzaje (27). Belgický křídelní hráč přestoupil do Sevilly teprve v létě a podepsal čtyřletou smlouvu. Na podzim se však nedokázal prosadit do základní sezony a po mistrovství světa neodehrál ani minutu.

Podle informací Estadio Deportivo je Januzaj nyní blízko přestupu do Valencie, kam již údajně odcestoval, aby podstoupil zdravotní prohlídku. Pak se ale vrátil zpět, protože se kluby zatím nedokázaly dohodnout. Sevilla ho chce poslat pouze na hostování, zatímco Valencia má zájem o permanentní transfer. Jednání budou pokračovat tento týden.

januzajinterior
Pages: 12