Neapol

Osimhen o přestupu: Jsem na správné cestě, po sezoně budeme jednat

Victor Osimhen

Nigerijský útočník Victor Osimhen (24) v rozhovoru pro německou televizi Sport1 uvedl, že po sezoně bude řešit s agenty a vedením Neapole svoji budoucnost

V posledních dnech se silně hovoří o zájmu Manchesteru United, pro který má být letní přestupovou prioritou. Italský klub ale bude požadovat za Osimhena minimálně 100 milionů eur, smlouvu má podepsanou do roku 2025.

„Nevím, co přinese budoucnost, ale myslím, že jsem na správné cestě. Na konci sezony si sednu se svými agenty a vše probereme. Budu také jednat s klubem. Neapoli jsem neuvěřitelně vděčný a společně najdeme dobré řešení.“

Lobotka prodloužil v Neapoli smlouvu do roku 2027 s opcí

Hotovo, podepsáno. Slovenský záložník Stanislav Lobotka (28) podepsal s í novou smlouvu s platností do 30. června 2027. Součástí dohody je zároveň opce na automatické prodloužení o další rok. „Nepochyboval jsem ani sekundu. V Neapoli jsem chtěl zůstat,“ řekl Lobotka během včerejška, kdy finišovala jednání.

Osimhena čeká přestup. V Neapoli se dotazuje řada top klubů

Nigerijský útočník Neapole Victor Osimhen (24) se bude v létě přehrabovat v nabídkách od několika top evropských klubů. „Bylo mi řečeno, že , , a jsou ve hře! Proběhla různá jednání. City se ptalo, i když mají Haalanda a Álvareze,“ informoval novinář německé televize Sky Florian Plettenberg.

Naopak Osimhen není téma pro . Přestupová částka za Osimhena minimálně 100 milionů eur pro bundesligového giganta není reálná.

1t
14. 03. 12:33
Neapol

Lobotka jedná s Neapolí o nové smlouvě. Je to na dobré cestě, řekl

Stanislav Lobotka (28) zahájil jednání s vedením Neapole o nové smlouvě. „Vedeme konkrétní jednání. Ta jsou v plném proudu a je to na dobré cestě. Chci zůstat, nepochybuji o tom,“ řekl slovenský záložník pro italský deník Corriere dello Sport. Nový kontrakt bude platný do června 2027 s opcí na prodloužení do roku 2028.

Pages: 1234567891011