Villarreal

Přestupy a spekulace o týmu Villarreal.

Marciano bude debutovat v La Lize, sledují ho tři kluby

Talentovaný útočník španělské Almeríe Marciano Sanca (19) začal trénovat s prvním týmem a brzy by měl debutovat v La Lize. Podle Fabrizia Romana ho sledují , a . Výstupní klauzule činí 40 milionů eur.

Jackson v Anglii neprošel zdravotní prohlídkou. Snad jeho cenu zdvojnásobíme, řekl trenér

Kouč Villarrealu Quique Setién doufá, že do léta zdvojnásobí hodnotu útočníka Nicolase Jacksona (21) poté, co mladík neprošel zdravotní prohlídkou v Bournemouthu.

„To, že zůstane, je jako kdybychom přivedli novou posilu. Nemuseli jsme utratit peníze a dobře ho známe. Má mimořádný potenciál. Budeme se snažit, aby měl v létě dvojnásobnou cenu. Teď se musí soustředit na tým a střílet góly, abychom dosáhli našeho cíle. Je zklamaný (z neuskutečněného přestupu), ale je rád, že tu bude ještě šest měsíců. Místo 20 milionů eur ho pak prodáme za 40 milionů.“

Bournemouth posílil ghanský reprezentant Semenyo, Jacksonův přestup padl

AFC dotáhl příchod ghanského reprezentanta Antoineho Semenya (23) z Bristolu City. Smlouvu podepsal na 4,5 roku s opcí. Přestupní částka se vyšplhala na 9 milionů liber + 1,5 milionu v bonusech. Naopak přestup Nicolase Jacksona do Bournemouthu padl kvůli neúspěšné zdravotní prohlídce a vrací se do Villarrealu.

2m
26. 01. 07:14
Tottenham Hotspur

Tottenham: Danjumova opce stojí 30 milionů eur plus bonusy

Nizozemský útočník Arnaut Danjuma (25) dokončil včera příchod z Villarrealu na hostování do Tottenhamu Hotspur. Jak bylo řečeno, součástí dohody je také opce na přestup. Ta se vyšplhala podle informací novináře Fabrizia Romana na 30 milionů eur plus případné další bonusy. Hostování platí do 30. června a opce není povinná.

„Abych byl upřímný, jakmile se ozval Hotspur, bylo to bez debat. Je to obrovský klub s vynikajícím trenérem, skvělým personálem a zázemí je neuvěřitelné. Takže jsem velmi, velmi nadšený, že budu součástí tohoto týmu. Doufám, že zanechám dobrý dojem, doufám, že budu moci prokázat své kvality, doufám, že fanouškům předvedu něco nového,“ řekl Danjuma.

Původně byl domluvený na hostování v Evertonu, kde dokonce podstoupil lékařskou prohlídku. Ale po vyhazovu trenéra Franka Lamparda si svůj krok rozmyslel.

spurs arnaut danjuma 246 a1a33519 8dfb 48a3 b040 e5cff82fb373
Pages: 123456