Lazio

Milinkovič-Savič je opět v hledáčku Arsenalu

je v pohotovosti, protože je podle všeho připraveno v létě prodat záložníka Sergeje Milinkoviče-Saviče, píše britský deník The Sun. Už v lednu se psalo, že srbský reprezentant odmítne s Laziem prodloužit smlouvu.

Lazio podepisuje novou smlouvu s talentovaným Romerem

Křídelní hráč Luka Romero (18) je momentálně jedním z nejslibnějších talentů světového fotbalu. A přestože mu končí smlouva v Laziu letos v létě, Římanům se ho podaří udržet. Podle serveru The Athletic je domluvené prodloužení smlouvy do roku 2026. Oficiální oznámení se očekává tento týden. Nová dohoda navíc obsahuje výstupní klauzuli v hodnotě 100 milionů eur, která je v takové výši v italském fotbale neobvyklá.

Milinkovič-Savič by mohl ve West Hamu nahradit Riceho

údajně staví srbského záložníka Lazia Sergeje Milinkoviče-Saviče (27) na první místo v seznamu hráčů, kteří by mohli nahradit kapitána Declana Riceho (24). Ten se již připravuje na odchod do většího anglického klubu. (The Sun)

2m
12. 02. 08:18
Lazio

Přijde Lazio o trenéra Sarriho a Milinkoviče-Saviče?

Kolem týmu římského Lazia krouží několik týmů, které z něj chtějí vyzobat nejcennější poklady. Podle italského listu Il Messagero plánuje ulovit srbského záložníka Sergeje Milinkoviče-Saviče (27), kterému vyprší smlouva v červnu 2024. Stejný zdroj také uvádí, že oba milánské kluby AC a Inter zvažují angažování zkušeného kouče Maurizia Sarriho (64).

Pages: 12345