Hradec Králové

Přestupy a spekulace o týmu FC Hradec Králové.

Opava hlásí další posilu. Útočník Rybička přichází z Hradce Králové

4854 rybicka
FOTO: sfc.cz

Druholigová Opava je na přestupovém poli aktivní a oznamuje další posilu do ofenzivy. Na půlroční hostování přichází Petr Rybička (27) z Hradce Králové. „Do Opavy přicházím s velkou chutí a doufám, že se klubu bude dařit, budeme společně vítezit a stoupat tak tabulkou,“ řekl nový útočník Slezský FC. Součástí dohody je také opce na permanentní přestup.

„Petr je hráč, který umí dát gól. Měli jsme o něj zájem již před půl rokem, kdy mu končila smlouva v Chrudimi. Tenkrát ale odešel do Hradce Králové. Nyní se naskytla možnost tohoto hráče získat, a proto jsme vstoupili do jednání. Jsem rád, že jsme se domluvili, protože Petr je gólový hráč a věřím, že se bude střelecky prosazovat i u nás, a tím zúročí naši hru,“ řekl sportovní manažer Opavy Jaroslav Kolínek na klubovém webu.

„Vzhledem k jeho menšímu vytížení jsme se nakonec rozhodli Petra uvolnit na hostování do konce sezóny. Pro všechny strany je toto řešení aktuálně výhodné, hostování mu může poskytnout větší zápasovou praxi,“ doplnil sportovní ředitel Jiří Sabou pro hradecký web.

Sparta potvrdila přestup Pudhorockého do Hradce Králové, prosadila si klauzuli zpětného odkupu

Záložník Petr Pudhorocký (21) je definitivně hráčem Hradce Králové, se kterým se připravuje na jaro po celou zimní přípravu. Nyní byl transfer za 750 tisíc korun konečně dotažen a jeho součástí je i možnost zpětného odkupu, což byla zásadní podmínka Sparty, aby přestup odsouhlasila. Nová posila Hradce Králové může nastoupit do zítřejšího utkání s Viktorií .

Talentovaný slávista Šmiga by mohl zamířit na půlroční hostování do Hradce Králové

Smiga
FOTO: TV

Zranění kosí ofenzivu Hradce Králové, a tak se klub poohlíží po dalších posilách. Podle informací iSport.cz chce přivést na hostování do konce sezony jednoho útočníka, kterým by mohl být Daniel Šmiga (19), talent ze Slavie. Toho během zimní přípravy chválil také kouč „sešívaných“ Jindřich Trpišovský. „Intenzivnější jednání by se měla rozjet zkraje příštího týdne, kdy už oba kluby budou v Česku,“ píše stejný server.

Král by mohl vyztužit obranu Jablonce

Obránce Jan Král (23) po půlročním angažmá v Eupenu hledá angažmá. Belgický klub vyhodnocuje přestup za 15 milionů korun jako nepovedený a je ochoten pustit českého zadáka na hostování nebo trvalý přestup za adekvátní cenu. Zájem projevilo několik českých klubů, včetně Hradce Králové a Jablonce. Podle informací iSport.cz by Král mohl zakotvit právě na severu Čech, kam ho láká boss Miroslav Pelta.

Pages: 12