West Ham

Přestupové novinky z klubu West Ham United.

Drahokam ve druhé anglické lize? Útočníka Gyökerese chce šest klubů

Řada anglických klubů se zajímá o švédského útočníka Coventry Viktora Gyökerese (24), jehož cena se pohybuje kolem 20 milionů liber. Jde o tyto kluby: , , , , a . Gyökeres vstřelil v letošní sezoně 18 gólů v 38 zápasech anglické druhé ligy.

Correa nejspíš v létě odejde z Interu. Zájem je o něj v Anglii

Flop Interu Joaquín Correa (28) pravděpodobně odejde na konci sezony, píše italský deník Gazzetta dello Sport. Argentinský útočník údajně přitahuje zájem dvou anglických klubů – West Hamu a Aston Villy.

Coufal o Leverkusenu, budoucnosti a (ne)návratu do české ligy

Vladimír Coufal

Reprezentační obránce Vladimír Coufal (30) v rozhovoru pro Sport.cz přiznal, že v zimě řešil možný přestup do Bayeru . Nakonec je ale rád, že zůstal ve West Hamu. Tam mu končí smlouva posledním dnem června, a ačkoli Kladiváři mají opci na prodloužení, zatím ji neuplatnili. Co plánuje do dalších let?

POKRAČOVAT »

Chelsea má stále zájem o záložníka Riceho

Podle novináře Floriana Plettenberga z německé televize Sky má velký zájem podepsat v létě Declana Riceho. Obecně se očekává velký přestup, protože se blíží poslední rok smlouvy anglického reprezentanta ve West Hamu. Kladiváři si chtějí říct o částku kolem 100 milionů liber. Rice je také často spojován s přestupem do Arsenalu, pro který má být jednou z priorit.

🔴 Rice a další. Jak může vypadat sestava Arsenalu v příští sezoně

Pages: 1234567891011121314151617