Jablonec

Přestupy a spekulace o týmu FK Jablonec.

Hanousek řeší návrat: Sparta, Jablonec, možná Liberec

O2tv
FOTO: O2 TV Sport

Krajní obránce Matěj Hanousek (29) řeší, kde bude hrát v jarní části sezony. Jeho dosavadní klub Gaziantep se po tragickém zemětřesení odhlásil z turecké ligy a posílá postupně svoje hráče na hostování. Problém u českého beka je ten, že v Gaziantepu hostuje ze Sparty. Vrátí se do české ligy? „Právníci leží v papírech a zjišťují možnosti,“ řekl Hanousek. Jaké varianty jsou na stole?

POKRAČOVAT »

Jablonec potvrdil příchod Krále na hostování

Stoper Jan Král bude na jaře působit v Jablonci. Do severočeského klubu zamířil na půlroční hostování z belgického klubu KAS Eupen. „Kontaktoval mě pan Pelta a vzápětí jsem byl ve spojení s trenérem. Jednání bylo rychlé a hned si vše sedlo. Mluvil jsem s trenérem o tom, co ode mě čeká. Chce to do obrany vnést nějaký řád a tohle bude můj cíl, stabilizovat obranu,“ řekl Král na klubovém webu.

Plzeň aktivovala opci a Holíkovo hostování změnila v trvalý přestup

min https.php
FOTO: fcviktoria.cz

Obránce Libor Holík (24) už definitivně patří Viktorii . Ta aktivovala opci v dohodě o hostování a získala ho z Jablonce na trvalý přestup. Ve Štruncových sadech podepsal Holík kontrakt na 3 roky. „Věřil jsem, že se to povede a teď je to oficiální, takže jsem určitě rád. Jsem tady maximálně spokojený,“ těší Holíka.

„Libor se ihned po svém příchodu k nám stal důležitou součástí týmu. Skvěle zapadl do kabiny a ukázal, že je velmi platným hráčem. Velký zájem na jeho setrvání v týmu měl i trenérský štáb, takže jsem rád, že je jeho budoucnost na nadcházející tři roky spojena s naším klubem,“ řekl sportovní ředitel Plzně Daniel Kolář na klubovém webu.

Král by mohl vyztužit obranu Jablonce

Obránce Jan Král (23) po půlročním angažmá v Eupenu hledá angažmá. Belgický klub vyhodnocuje přestup za 15 milionů korun jako nepovedený a je ochoten pustit českého zadáka na hostování nebo trvalý přestup za adekvátní cenu. Zájem projevilo několik českých klubů, včetně Hradce Králové a Jablonce. Podle informací iSport.cz by Král mohl zakotvit právě na severu Čech, kam ho láká boss Miroslav Pelta.

Pages: 12