Wolverhampton

Přestupy a spekulace o týmu Wolverhampton FC (Wolves).

Rani Khedira zvažuje odchod z Unionu Berlín

Záložníkovi Ranimu Khedirovi (29) v červnu vyprší smlouva s Unionem Berlín a podle německého deníku Bild by mohl klub po dvou letech opustit. Poslední spekulace ho spojují s přestupem do , kde mělo projevit zájem více klubu – , , a .

Söyüncü je už dohodnutý s Atlétikem. Přijde i Adama Traoré?

se podle španělského tisku už dohodlo na smlouvě s tureckým obráncem Caglarem Söyüncem (26), kterému na konci června vyprší kontrakt v Leicesteru a stane se volným hráčem. Mezi dalšími vytipovanými posilami Atlétika je také Adama Traoré (27) z Wolverhamptonu. I jemu končí v létě smlouva a zatím se nedohodl na nové.

Newcastle vyhlíží nového stopera u Wolves

United plánuje, že v létě koupí anglického středního obránce Wolves Maxe Kilmana (25), píše Football Insider.

1m
13. 02. 08:02
FC Barcelona

Super-agent v Barceloně: Nabízí hráče, kterého už jednou Xavi odmítl

jorge mendes

Super-agent Jorge Mendes minulou středu přijel do Barcelony, aby s vedením klubu diskutoval o několika svých klientech. Katalánce informoval o zájmu několika klubů o Ansu Fatiho, řešilo se prodloužení smlouvy Alejandra Baldého, ale hlavně zmínil podle španělského deníku Mundo Deportivo také jméno Rúbena Nevese (25), záložníka Wolverhamptonu.

Portugalskému reprezentantovi vyprší smlouva v roce 2024, takže tohle léto bude ideální příležitostí pro přestup. Navíc je některými činovníky Barcelony vnímán jako budoucí náhrada za Sergia Busquetse. Akorát trenér Xavi Hernández je dlouhodobě proti. Už jednou byl Nevesův přestup na Camp Nou kvůli němu zastaven.

Pages: 12345678910