Slovácko

Přestupy a spekulace o týmu 1. FC Slovácko.

Daníček prodloužil se Slováckem smlouvu do roku 2026

Záložník Vlastimil Daníček (31) podepsal se Slováckem novou smlouvu do 30. června 2026. „Jednání probíhala prakticky mezi čtyřma očima – já a pan (ředitel klubu) Pojezný. Zrodilo se to podle očekávání,“ řekl Daníček.

Útočník Vecheta podepsal novou smlouvu se Slováckem

V zimě kolem něj kroužila , nyní nadějný útočník Filip Vecheta (20) prodloužil smlouvu se Slováckem do 30. června 2025.

„Nějakou dobu jsem se o tom bavil s agenty a rodiči, a došli jsem k tomu, že pro mě bude nejlepší tady zůstat a podepsat novou smlouvu. Jsem rád, že jsem dostal další šanci. Budu makat dál,“ řekl Vecheta po podpisu smlouvy.

Opava ulovila Vincoura, kterému skončila smlouva ve Slovácku

4855 vincour podpis
FOTO: sfc.cz

Stoper Tomáš Vincour (22) přestoupil do druholigové Opavy, kde podepsal smlouvu do roku 2025. Přichází zadarmo jako volný hráč po skončení smlouvy ve Slovácku, kde na podzim nastupoval za rezervní tým v MSFL.

„Jsem moc rád, že můžu v Opavě působit a těším se na spolupráci. Chtěl bych zároveň poděkovat klubu za důvěru a věřím, že se nám všem společně bude dařit a uděláme maximum pro to, abychom byli úspěšní,“ řekl Vincour pro opavský web.

„Tomáš Vincour je bývalý mládežnický reprezentant, který přišel ze Slovácka po konci smlouvy. Tomáš si prošel mládežnickou strukturou Slovácka a Slavie Praha. Jedná se o mladého a perspektivního obránce, kterého jsme podepsali zadarmo po konci smlouvy. Věřím, že jeho výkonnost půjde pořád nahoru, tak jako šla teď v přípravě a bude adekvátní posilou pro náš tým,“ dodal sportovní manažer Jaroslav Kolínek.

Slovácko prodloužilo smlouvy třem hráčům

Hned tři zkušení borci ze Slovácka prodloužili svoje smlouvy a podpisem stvrdili dohodu s vedením klubu:
Jan Kalabiška (36) do 30. června 2024,
Petr Reinberk (33) do 30. června 2025,
Stanislav Hofmann (32) do 30. června 2025.

Pages: 12345