Plzeň

Přestupové novinky FC Viktoria Plzeň.

Trenéři v ohrožení: Bílek nepřišel na rozhovor, Hapal se řešil na tribuně

Pavel Hapal a Michal Bílek

Pavel Hapal a Michal Bílek mají hlavu na špalku – a jejich kluby musejí rozhodnout, jestli je seknou. Hned, na konci sezony, nebo vůbec.

Přichází reprezentační pauza, během které v minulosti vždy docházelo k nejvíce změnám na trenérských postech tak, aby noví kouči měli více času seznámit se s hráči a pokusili se během krátké doby aplikovat svoje taktické vychytávky s okamžitým dopadem na výsledky.

POKRAČOVAT »

Boss Plzně Šádek: Trenér Bílek zůstává, věřím mu

Adolf Šádek

Michal Bílek zůstává trenérem Viktorie a veřejně mu vyjádřil podporu i majitel Adolf Šádek. Přestože roste nespokojenost s výsledky a předvedenými výkony, Šádek věří, že jeho klub je stále ve hře o mistrovský titul.

„Věřím trenérovi i hráčům, i když se napsala spousta věcí. Měli jsme horší období, teď musíme i vnitřně udělat všechno pro to, abychom to prolomili a byli zase úspěšní,“ řekl Šádek na tiskové konferenci, která odhalila primárně připravovaný dokument Zázrak ze západu.

Také ale přiznává, že poslední prohry kouše těžce.

„Ze Slavie se mi neodjíždělo dobře, ještě jsem seděl tak, že jsem všechno dobře viděl. Zápas jsme prohráli, ale boj o titul ne a ještě o něj zabojujeme.“

Bílek může v Plzni skončit. Šádek zvažuje, že mu nedá smlouvu

Michal Bílek

Michal Bílek nemá jistou budoucnost ve Viktorii – a na trenérské lavici může skončit. V zákulisí se o této možnosti mluvilo už před zápasem na Slavii (1:2). Prohra v klíčovém zápase tyto spekulace ještě posílila.

POKRAČOVAT »

Fortune Bassey ukončil angažmá ve Viktorii Plzeň

Nigerijský útočník Fortune Bassey (24), který se nedokázal prosadit ve Viktorii a od zimy trénoval s béčkem, ukončil předčasně svoje hostování a vrátil se do Ferencvárose. Server inFOTBAL.cz o této snaze informoval už 8. prosince. Západočeši drželi na hráče vyšší přestupovou opci, ale jeden gól ve 12 zápasech je nedonutil tuto doložku aktivovat.

„Nyní došlo k dohodě o ukončení hostování a hráč se s okamžitou platností vrací nazpět do Ferencvárose,“ uvedl sportovní ředitel Plzně Daniel Kolář. Bassey začal okamžitě jednat o dalším hostování v Norsku.

Pages: 12345678910