Druhá liga

Druhá liga: Přestupové novinky z Fortuna Národní ligy

Harušťák zamířil z Chrudimi na hostování do Lotyšska

Jaroslav Harušťák (21) bude působit v lotyšském klubu BFC Daugavpils, kam zamířil z druholigové Chrudimi na roční hostování s opcí. Podle novináře Michala Kvasnici uspěl na týdenních testech.

Špatenka prodloužil smlouvu s Duklou

Útočník Filip Špatenka (19), český reprezentant do 19 let, podepsal „víceletou“ smlouvu s druholigovou Duklou a posunul se do prvního týmu.

„Jsme rádi že jsme se s Filipem dohodli. Je to moderní útočník a produkt naší akademie. Doufáme, že svůj potenciál bude dál rozvíjet i v našem A-týmu a že nám pomůže už v jarních bojích FNL,“ řekl řekl výkonný ředitel Tomáš Mejtr pro klubový web.

„Prodloužení smlouvy v Dukle bylo pro Filipa jasnou prioritou. Klub má jasně nastavenou sportovní strategii, Filipovi byla představena dlouhodobá vize fungování klubu i jeho osobního rozvoje. Klub v něm má prototyp moderního útočníka s velkým potenciálem, a především se skvělou produktivitou. Pevně věřím, že již na jaře bude schopen Dukle výrazně pomoci v bojích ve druhé lize,“ doplnil agent Viktor Kolář, šéf fotbalové sekce agentury SPORT INVEST.

Gólman Vejmola bude chytat za Prostějov

Brankář Luděk Vejmola (28), který dříve chytal za Jihlavu či Mladou Boleslav, přestoupil do druholigového Prostějova. Naposledy působil v SK Zápy. Prostějov posílila také trojice: Moučka, Chvěja, Gábriš.

1m
23. 02. 22:22
Fortuna Národní Liga

Táborsko získalo Pavla Nováka. Přichází z Rakouska

Druholigové Táborsko zareagovalo na vážné zranění stopera Radima Černického novou posilou a přivedlo zkušeného Pavla Nováka (33) z rakouského týmu ASKÖ Donau Linz. „Zajímavý a promyšlený tah,“ píše oficiální klubový web. Novák dříve působil v Českých Budějovicích, kde si připsal 249 startů.

„Pavel s námi už týden trénuje. Nemám pocit, že by nebyl připravený. Potřebovali jsme vyztužit obranu po zranění Radima Černického. S Pavlem přichází obrovská zkušenost,“ uvedl ředitel klubu Martin Vozábal.

Pages: 1234567891011121314