Wolfsburg

Přestupy a spekulace o týmu Wolfsburg.

Van de Ven se upsal Wolfsburgu do roku 2027

Nizozemský stoper Micky Van de Ven (21) podepsal novou smlouvu s Wolfsburgem do června 2027. „Jsme rádi, že s námi Micky prodloužil smlouvu a že s ním můžeme plánovat dlouhodobě. Je to hráč s obrovským potenciálem a zejména v této sezóně prokázal neuvěřitelný vývoj,“ řekl sportovní ředitel Marcel Schäfer.

csm 230303 van de ven vfl wolfsburg 5b8c4f8f54

Frankfurt v létě opustí zadarmo minimálně tři hráči. Top kluby jdou po nich

Stoper Almamy Touré (26) neprodlouží svoji končící smlouvu v Eintrachtu Frankfurt a bude tak další klíčovým hráčem, který na konci června opustí bundesligový klub jako volný hráč. Frankfurt se s Tourém nedokázal domluvit na podmínkách nového kontraktu, napsal německý deník Bild.

Na odchodu jsou také opory Daichi Kamada (26), který má namířeno do Borussie Dortmund, a další stoper Evan Ndicka (23). Jeho jméno bylo nedávno spojováno s Barcelonou, se kterou má mít ústní dohodu. Přijít by naopak měl do Frankfurtu křídelní hráč Omar Marmoush (24), kterému končí smlouva ve Wolfsburgu.

Brémy: přichází Philipp z Wolfsburgu, odejde Burke

se dohodly na hostování ofenzivního fotbalisty Maximiliana Philippa (28) z Wolfsburgu. Naopak Olivera Burkeho uvolní na hostování do jiného klubu.

2m
28. 01. 17:39
Fiorentina

Fiorentina potvrdila přestup Brekala z Wolfsburgu

Chorvatské křídlo Josip Brekalo (24) přestupuje z Wolfsburgu do italské Fiorentiny za 2 miliony eur. V minulé sezoně hostoval v ě a připsal si celkem 33 zápasů v Serii A, ve kterých vstřelil 7 gólů a přidal dvě asistence.

Pages: 12