Girona

Přestupy a spekulace o týmu Girona.

Valery prodloužil s Gironou smlouvu do roku 2026

Křídelník Valery Fernández (23) se ve španělské Gironě dohodl na prodloužení smlouvy o tři roky, tedy do června 2026. „Zůstávám doma,“ oznámil fanouškům na svých sociálních sítích.

Novinky v Gironě: prodloužení Bueny a posila do obrany

Španělská oznámila prodloužení smlouvy s obráncem Santiagem Buenem do roku 2026. Defenzivu navíc vyztuží Alexander Callens, třicetiletý španělsko-peruánský stoper přichází na volný přestup z New Yorku City.

Girona podepsala Cygankova z Dynama Kyjev

Ukrajinský reprezentant Viktor Cygankov (25) přestoupil z Dynama Kyjev do španělské Girony, kde podepsal smlouvu na 4,5 roku. Cygankov ve 42 mezinárodních startech za Ukrajinu vstřelil sedm gólů a během sedmi sezon v Kyjevě si připsal úctyhodných 94 gólů a 64 asistencí.

16495479ed17124132benvingut tsygankov notiweb
5m
08. 11. 07:34
Girona

Barcelona uvažuje o pravém obránci Girony Martínezovi

Trenér Barcelony Xavi má podle španělského deníku Sport zájem přivést na Camp Nou obránce Girony Arnaua Martíneze, aby vyztužil pozici pravého beka. Sergi Roberto je kvůli dlouhodobému zranění v dohledné době mimo hru, takže jedinou přirozenou variantou klubu na tento post je Hector Bellerín.

Problém, který by mohl pro Katalánce nastat, je, že má smlouvu do června 2025. Předpokládá se, že cena, kterou za něj požaduje, se pohybuje kolem 20 milionů eur. Uvidíme, zda si Barca může podpis smlouvy dovolit i přes své současné finanční problémy.