Hellas Verona

Přestupy a spekulace o týmu Hellas Verona.

Barák je hráčem Fiorentiny, která uplatnila opci na trvalý přestup

Český reprezentant Antonín Barák se do Hellasu Verona vracet nebude. Jeho hostování ve Fiorentině se změnilo v trvalý přestup, potvrdily kluby. Smlouvu podepsal do roku 2027. Barákovi se ve Fiorentině daří, i proto se tohle řešení zvažovalo poprvé už na konci roku. Podle italských médií stála opce 12 milionů eur.

“Hellas zdraví Antonína a přeje mu vše nejlepší do další sportovní kariéry,” rozloučila se Verona.

Antonín Barák

Ondrej Duda se přesunul do Itálie. Ulovil ho Hellas Verona

Bundeslize zamával, teď si zkusí italskou Serii A. Slovenský reprezentant Ondrej Duda (28), který je kmenovým hráčem 1. FC , se dohodl na půlročním hostování bez opce s Hellasem Verona. Součástí dohody je opce na přestup, která se aktivuje po splnění několika podmínek.

„Ondrej nás oslovil s přáním, že by chtěl změnit klub. Jeho žádost jsme odsouhlasili, a tak odešel do Verony. Přejeme Ondrejovi, ať se mu hostování povede a přispěje dobrými výkony k záchraně v Serii A,“ řekl sportovní ředitel Kolína Christian Keller.

FnpV4HrXEAEPvar?format=jpg&name=medium

Hvězda, která proklouzla Slavii, míří do Anglie. Má dvě nabídky z Premier League

V Itálii je teprve půl roku, ale pere se o něj několik klubů. Kolem obránce Isaka Hiena (24), který byl v létě vyhlédnutou posilou Jindřicha Trpišovského, ale transfer Slavii proklouzl mezi prsty, je pořádně rušno! Právě teď zvažuje několik nabídek a jeho současný klub intenzivně jedná s několika zájemci z různých zemí. K Turínu a Espanyolu se nově přidaly další dva kluby z anglické .

Jedním z nich je Forest, který hledá posilu na stoperský post ještě před uzavřením lednového přestupového okna. „Hien je vysoko na seznamu,“ píše švédský list Aftonbladet. Přestupní částka se může pohybovat v přepočtu až kolem 200 milionů korun. Hien údajně přestup do preferuje.

Hien

Ngonge přestoupil do Hellasu Verona

potvrdila posilu do ofenzivy: Cyril Ngonge přichází z Groningenu za nespecifikovanou částku. Na podzim vstřelil 3 góly ve 13 ligových utkáních.

Fm3Q1GMWQAwhHSH?format=jpg&name=medium
Pages: 123