Liberec

Přestupy a spekulace o týmu FC Slovan Liberec.

Kozel na hraně. V Liberci se otřásá jeho trenérská pozice

Luboš Kozel

Zákulisní informace hovoří o tom, že Luboš Kozel by mohl skončit ve Slovanu . To, že ho o víkendu čeká zrovna zápas se silnou Slavií a může tak rozhodnout o změně, na tom nic nemění.

POKRAČOVAT »

Ndefe z Baníku odchází hostovat do Slovanu Liberec. Nizozemce si vyžádal trenér Kozel

Nizozemský pravý obránce Gigli Ndefe (28) opouští a odchází na hostování do Slovanu . Součástí dohody není přestupová opce. Ve středu už trénoval s novým týmem.

„Na tomto postu jsme měli největší přetlak. Liberec se ozval se zájmem o Gigliho, kterého trenér Kozel zná z Baníku, a dohodli jsme se, že na ty necelé čtyři měsíce hráče uvolníme. Krátká změna prostředí mu může prospět. Gigli má v Baníku nadále platnou smlouvu a v létě se k nám vrátí. Přejeme mu, ať mu hostování vyjde,“ řekl šéf sportovního úseku Baníku Luděk Mikloško na klubovém webu.

Hanousek řeší návrat: Sparta, Jablonec, možná Liberec

O2tv
FOTO: O2 TV Sport

Krajní obránce Matěj Hanousek (29) řeší, kde bude hrát v jarní části sezony. Jeho dosavadní klub Gaziantep se po tragickém zemětřesení odhlásil z turecké ligy a posílá postupně svoje hráče na hostování. Problém u českého beka je ten, že v Gaziantepu hostuje ze Sparty. Vrátí se do české ligy? „Právníci leží v papírech a zjišťují možnosti,“ řekl Hanousek. Jaké varianty jsou na stole?

POKRAČOVAT »

Slovenský útočník Tupta se vrací do Slovanu Liberec

DSC 0012
FOTO: fcslovanliberec.cz

Hotovo, podepsáno. Jak jsme na inFotbal.cz informovali na začátku týdne, dnes vedení Slovanu oficiálně potvrzuje příchod slovenského útočníka Ľubomír Tupty (24). Na sever Čech se vrací z italské Pescary. Kluby se dohodly na půlročním hostování s opcí.

„Zpátky do Liberce jsem se velmi těšil a jsem moc rád, že se to podařilo. Je příjemné vracet se do známého prostředí a beru to jako velké plus. Chci pomoct týmu, klubu, ale i sám sobě. Věřím, že máme na to být v první šestici,“ řekl Tupta na klubovém webu.

Pages: 12345