Slavia

Přestupové novinky SK Slavia Praha.

Vrátí se Lukáš Červ do Slavie? Sešívaní drží klauzuli o zpětném prodeji

Lukáš Červ
FOTO: fcslovanliberec.cz

Šikovný záložník Lukáš Červ (21) by se mohl vrátit do pražské Slavie, spekuluje server iSport.cz. Právě z Edenu zamířil za 4 miliony korun do Slovanu , kde zatím podává dobré výkony.

„Je mladý, nadějný, člen jednadvacítky, v Liberci pravidelně hraje. Má to, co málo hráčů, emoční stránku, dokáže tým vyburcovat a strhnout k výkonu, v zápase je nepříjemný,“ chválí ho i kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

drží na Červa klauzuli o zpětném přednostním prodeji, která má dvojnásobnou hodnotu, tedy 8 milionů korun. Uplatní ji?

Slavia oznámila příchody dvou arabských záložníků

Hammam Al Hammami (19) a Omar Ahmed Shami (18) přicházejí do Slavie ze saúdskoarabského Future Falcons. V Edenu budou hrát za tým U19.

Ngadeu končí v Gentu a řeší přestup. Slavia prý není téma

Michael Ngadeu

Kamerunský stoper Michael Ngadeu (32) řeší, kam se jeho profesionální kariéra ubere dál. Smlouva v belgickém Gentu mu vyprší na konci června a velice pravděpodobně kvůli ekonomické situaci klubu nebude prodloužena. Skončit by mohl i dříve.

POKRAČOVAT »

Tři možnosti pro Coufala: řeší se Leverkusen i možný návrat do Slavie

Vladimír Coufal

Vladimír Coufal (30) řeší, kde bude hrát příští sezonu. Ačkoli drží opci na automatické prodloužení jeho smlouvy až o dva roky, zatím s rozhodnutím vyčkává. Je možné, že ji nechá doběhnout do 30. června. V takovém případě by se český obránce stal volným hráčem.

Jaké varianty se nabízejí? Znovu se mluví o velkém zájmu Bayeru , vyloučit se nedá ani návrat do Slavie.

POKRAČOVAT »
Pages: 123456789101112131415161718192021222324252627