Southampton

Přestupy a spekulace o týmu Southampton FC.

Romeo Lavia bude v létě hodně žádaný hráč. Zájem mají top kluby

je mezi kluby, které se zajímají o belgického záložníka Southamptonu Romea Laviu (19). Patří sem i a . Ten navíc drží klauzuli o zpětném odkupu ve výši 40 milionů liber. Platná je do roku 2024.

Ward-Prowse do Tottenhamu? Možná udrží Kanea

zvažuje, že v letním přestupovém období se pokusí získat anglického záložníka Jamese Warda-Prowse (28) ze Southamptonu. Podle novinářů z Talksport by mohl stát až 50 milionů liber a dát Harrymu Kaneovi důvod setrvat u Spurs. „S ním vstřelí o 10 gólů víc za sezonu,“ myslí si žurnalista Darren Ambrose.

Roméo Lavia je v hledáčku Manchesteru United, Chelsea i Arsenalu

se připojil k a Arsenalu a všechny kluby budou usilovat o belgického záložníka Roméa Laviu (19) ze Southamptonu. Lavia přestoupil k Saints z Manchesteru City loni v létě za 14 milionů liber a podepsal pětiletou smlouvu. Citizens mají na hráče opci na zpětný odkup za 40 milionů liber, ale tu nelze aktivovat do příštího léta. (Daily Mail)

1m
24. 02. 09:39
Southampton FC

Southampton ponechá ve funkci trenéra Sellése

Kouč Rubén Sellés, který nahradil odvolaného Nathana Jonese, přesvědčil vedení Southamptonu svými myšlenkami a prací, aby jeho dočasnou pozici změnili na trvalou. Saints se rozhodli, že Sellés povede tým do konce sezony. „Můžeme potvrdit, že byl jmenován manažerem prvního týmu do konce sezony 2022/23,“ oznámil klub.

Pages: 1234567