Karviná

Přestupové novinky z MFK Karviná

Kouč Hejdušek se v Karviné ocitl pod tlakem. Ustojí ho?

Tomáš Hejdušek
FOTO: mfkkarvina.cz

Porážka 0:1 doma s Teplicemi pravděpodobně otevře otázku o setrvání trenéra Tomáše Hejduška v MFK . Podle zákulisních informací se ocitl pod velkým tlakem a dokonce se začalo spekulovat o jeho nástupci.

Pokračovat

Oznámení ve stylu Okresního přeboru. Opava podepsala dalšího hráče z Karviné

Další posila Opavy z MFK . Tentokrát přechází do žluté a modré Jaroslav Málek (32). Ve slezském klubu podepsal zkušený záložník smlouvu na dva roky.

„V Karviné jsem byl loni šťastný, ale pak se to najednou všechno otočilo. Cítil jsem, že potřebuji novou výzvu a novou šanci. Hrozně se těším, protože má jedny z nejlepších fanoušků v republice,“ řekl Málek pro SFC.

Opava představila posilu, z Karviné přichází Rezek

Slezský FC posiluje před koncem přestupového období záložní řady. Z Karviné přestupuje do druholigového mančaftu Jakub Rezek (25). Český záložník se po několika zápasech v za „B“ tým Karviné vrací do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

„Cítím se skvěle. Jsem strašně rád, že to všechno vyšlo a že jsem tady. Chtěl bych rychle zapadnout do týmu a pomoct Opavě v rozehrané sezoně tak, abychom byli co nejúspěšnější. Těším se na opavské publikum,“ řekl Rezek pro klubový web.

Karviná představila slovenského křídelníka Alexe Ivána

Slovenský křídelník Alex Iván (26) je definitivně novou posilou MFK , kam přichází zadarmo ze Spartaku Trnava. „Je to rychlostní hráč, umí jeden na jednoho. Měli jsme o něj zájem už před několika lety, kdy hrál v Seredi,“ sportovní ředitel Lubomír Vlk pro klubový web.

Alex Iván: „První pocity jsou veskrze pozitivní. Jsem rád, že můžu působit v prvoligovém klubu v České republice. Měl jsem i nabídky z Maďarska, ale česká liga je kvalitnější a mám radost, že taková nabídka přišla. Jsou tady větší kluby, které pravidelně hrávají evropské poháry. Proto ta kvalita.“

Pages: 12345678