Hertha Berlín

Přestupy a spekulace o týmu Hertha Berlín.

Hertha pracuje na přestupu ofenzivního talenta Christensena

Hertha BSC si podle německého magazínu Kicker zajistila posilu pro nadcházející sezónu. Přijít by měl křídelník Gustav Christensen (18) z mládežnického týmu FC Midtjylland. Čekáme na oficiální potvrzení.

Ullrich nechce s Herthou prodloužit smlouvu. Nejspíš zamíří do Mönchengladbachu

Talentovaný obránce Lukas Ullrich překvapil Herthu Berlín svým rozhodnutím neprodloužit smlouvu, která vyprší na konci června. „Ulle se tak rozhodl a na jeho postavení v týmu to nebude mít vliv. Do konce sezóny je hráčem Herthy. Na tréninku se rozhoduje, kdo bude hrát,“ řekl trenér Sandro Schwarz. Ullrich by se od nové sezony měl stát hráčem Borussie .

Není to Ousou, Reims představila jinou posilu

Francouzské křídlo Myziane Maolida (22), který patří Hertě Berlín, bude na jaře hostovat ve Stade de , kde dělali posily na poslední chvíli. Ta ze Slavie jim ale nevyšla. Z Reims naopak odešel Andrew Gravillon (24) do Turína na hostování s opcí.

Maolidaarticle
2m
28. 01. 21:02
Hertha Berlín

Hertha reaguje na prohru s Unionem: Vyhodila sportovního ředitele Frediho Bobiče

Hertha BSC po dnešní porážce 0:2 s Unionem Berlín propustila výkonného ředitele Frediho Bobiče. „S okamžitou platností končí ve své funkci, jednomyslně o tom rozhodlo představenstvo klubu s dozorčí radou,“ oznámil klub v tiskové zprávě. Bobič byl ve funkci od roku 2021, předtím působil jako funkcionář ve Stuttgartu a Frankfurtu.

Pages: 1234