V lednu se ujal role generálního ředitele v FC Silon Táborsko, jak ale sám Ivo Táborský přiznává, úplně jistý v kramflecích si zatím není. „Abych řekl pravdu, tak ještě úplně etablovaný nejsem. Té práce je dost, je to hodně nových věcí,“ řekl Táborský otevřeně v rozhovoru pro ČT Sport.
„Martin Vozábal nechal v Táboře výraznou stopu a já se snažím, co můžu, abych pokračoval v jeho stopách,“ vzpomněl Táborský na svého předchůdce.
Vozábal, se kterým se znali už z čekobudějovického Dynama, zamířil v zimě z Tábora do Plzně, kde se ujal role sportovního ředitele.
Už příští rok by se oba funkcionáři mohli shledat na opačných lavičkách v nejvyšší soutěži. Táborsko totiž nadále drží druhé místo v Chance Národní Lize a míří do baráže. Ostatně umístění v horní trojici je vyřčeným cílem klubu.
„Na tiskové konferenci před jarní částí sezony jsme si dali cíl, že se chceme umístit na barážových příčkách. Ten cíl platí dál, i když samozřejmě ty výsledky jarní části mají k optimálu daleko,“ potvrzuje Táborský, že v tomhle směru se nic nezměnilo.
„Není čas na nějakou paniku. Cíl zůstává a věřím, že do baráže doskáčeme.“
K naplnění dlouhodobé vize první ligy je ale potřeba u Jordánu uzpůsobit také infrastrukturu. „Momentálně nemáme ještě odpovídající stadion, na čemž samozřejmě také pracujeme. Na další zápasy už bude vidět, že se rozrůstá tribuna,“ oznámil generální ředitel posun také na tomto poli.
Chance Liga








































































